Radyasyon ölçüm cihazı

ikaya

Daimi üye
Firma
çiğdemler hurda metal san. tic. ltd. şti.
Arkadaşlar kolay gelsin. Metal hurda işi yapan TAT lar için istenen el tipi radyasyon ölçüm cihazına ihtiyacım var. İstanbul il çevre nin istediği tipte cihazı nereden daha uyguna bulabilirim. Yardımcı olacak arkadaşlar varsa sevinirim. Herkese iyi çalışmalar.

Yasemin Mendeş

Daimi üye
Firma
ÇEVRE DANIŞMANLIĞI
Taek in sayfasında yayınlanan cihazlar var. İnternette daha uyguna cihaz var ama geçerli olmuyorlar. Telefonla görüştüğünüzde fiyatlar hakkında bilgi alabilirsiniz.

Bağlantıyı görmek için üye girişi yapmalısınız.

ikaya

Daimi üye
Firma
  • Konu sahibi Konu sahibi
yasemin Hanım baktım taek in sayfasına. Hangi modeli istiyorlar bilginiz var mı?

celyagut

Daimi üye
Firma
ALYA ÇEVRE DANIŞMANLIK VE İŞ GÜVENLİĞİ
Alara rgd bakabilirsiniz. Bir ara lazım olmuştu araştırmıştım, istenilen özelliklerde ve nispeten uygun fiyatlıydı.

Yasemin Mendeş

Daimi üye
Firma
ÇEVRE DANIŞMANLIĞI
@ikaya
Ben firmam için aşağıdaki cihazı aldırdım. Taek de zaten bu cihazı öneriyor.
NEB.211 RADYASYON DOZ HIZI VE DOZ ÖLÇER (Dose Rate Meter)

ikaya

Daimi üye
Firma
  • Konu sahibi Konu sahibi
taek 1920 tl dedi, Alara RGD firması NEB.211 muadili cihaza 900 tl dedi

Elimizde az kullanılmış satılık radyasyon ölçüm cihazı mevcuttur.(NEB.211 RADYASYON DOZ HIZI VE DOZ ÖLÇER (Dose Rate Meter)
İrtibat numarası Gökhan bey :0536 456 72 80

burçin kaya

Daimi üye
Firma
Erciyes Üniversitesi
arkadaşlar merhaba TAT firmasında radyasyon ölçüm cihazı var ancak kullanımı tam anlamıyla bilen yok illa eğitime mi gitmemiz gerek bunun için yardımcı olabilecek video ya da anlatımlarına nerden ulaşabilirim bilgisi olan var mı ?

OSMAN EROĞLU

Daimi üye
Firma
Aydınlar İzabe Geri Dönüşüm İnş. Nak.Tic. San.Ltd. Şti
Burçin Hanım Radyasyon Ölçüm Cihazını kullanmak için zaten eğitim almanız şart. Çevre il müdürlüğü sizden eğitim belgenizi isteyecektir. Şayet tesisinizde eğitim belgesi alan yok ise gecikmeden alın. Eğitimi Radyasyondan korunma derneği verecek. Nasıl ölçüm yapıldığını tam bilmiyor iseniz. Radyasyondan korunma derneğinden Murat Bey ile irtibata geçebilirsiniz. Tel: 05326585156

Yukarı Alt