"REACH Tüzüğü Kapsamında Kimyasal Güvenlik Değerlendirmesinin Yürütülmesi için Teknik Destek Projesi" Bilgilendirme Semineri

F.Z.Köseleci

Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
11 Ara 2019
Mesajlar
7
Tepki puanı
15
Puanları
3
Şehir
Konya
Firma
ETİ ALÜMİNYUM A.Ş.
Seminer youtube linki üzerinden canlı yayın olarak yapılacaktır. Katılım Linki
Please, Giriş Yap or Kayıt Ol to view URLs content!
olup, 15 Ekim 2021 tarihinde 10.30’da başlayacak olan seminer için; belirtilen link üzerinden, saat 10.00’da canlı yayın başlayacaktır.

Please, Giriş Yap or Kayıt Ol to view URLs content!


Konuya ilişkin sorularınızı seminer süresince beyzao@kmo.com.tr e-posta adresine iletebilirsiniz. Sorularınız seminer süresince derlenecek ve seminerin “Değerlendirme, Soru-Cevap Paneli”nde cevaplandırılacaktır.

Seminere katılım öncesinde tüm katılımcılar tarafından
Please, Giriş Yap or Kayıt Ol to view URLs content!
linkinde yer alan anketin doldurulması önem arz etmektedir. Anketin en son kısmındaki "
KKDİK yönetmeliğinin uygulanmasına ilişkin olarak karşılaştığınız sorunlar ve bakanlıktan beklentileriniz nelerdir?" sorusunu açık bir şekilde yanıtlamanız ve bu bölüme kurumunuza ilişkin genel bir tanımlayıcı yazmanız rica olunur (örnek; il müdürlüğü, sektör, vs gibi)Önemli hatırlatma:Erişim youtube kanalı üzerinden olacağından özellikle kurumlarından katılım sağlayacak katılımcıların gerekli ise bilgisayarlarındaki youtube erişimine ilişkin hazırlıkları yapmaları gerekmektedir.Not: Seminer sadece 15 Ekim 2021 tarihinde youtube kanalı üzerinden canlı olarak yayınlanacaktır.
 
Üst