• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Sakarya Üniversitesi

Sakarya üniversitesinden 2013 mezunuyum. Hocalarla aranızı iyi tutun. Envay'e üye olun, ana derslerden geçersiniz :D üst sınıflardan biri arkadaşınızsa bütün 4 senenin notlarını alabilirsiniz ve çokta iyi olur. Yardımcı olabileceğimiz notlar olursa elimden geleni yapmaya çalışırım. Allah yardım etsin :)))

bende bu sene mezun oldum.Keşke bende geçen sene mezun olsaydım Büşra çok şanslısın.Amway almadan da en az B geliyo yeterki notları açık olan sınavı bir kere okuyup girin

Asude hocadan gürültü dersini alabilirsin. ama şuda not olsun kolay bir aa olmaz sadece biraz daha az çalışmış olursun.

@anakinskywalker

bu şekilde düşünüyosun ama emin ol öyle deil. bize de üst dönemler bu şekilde diodu bizde ne var onda notlar açık alınır dioduk ama 90 lık kağıt verip 60 küsür alınca( ki sınıftakileri hiç söylemiyorum) insanın bu düşüncesi değişiyor.

@Fatma Gül Es
Gul hanim sizde sakarya uni ye mi basvurcaksiniz sinif arkadasi oluruz belki
kabul ederlerse yani yuksek lisansa

@Fatma Gül Es
Sanirim devam zorunlulugu yokmus sakarya da :) bende o yuzden tercih ediyorum

@Serkan Çiçekay
Ben de o hocalardan ders almaya ozen gosteririm o halde :)

@anakinskywalker
Bu da benim isimi gorur

sakarya üniversitesinde okuyan ya da mezun olan arkadaşlar şu an staj yapıyorum ve defterle ilgili problemlerim var elinde defter örneği olan varsa paylaşımda bulunabilir mi :)

Laboratuvar stajinda yaptığın deneyleri yazacaksın. Nasıl yapıldığını amacını kullanılan aletleri vs.

Ya kitle olunca yapılışını yazması sacma oluyo . Bi de deneyler hep aynı deney deney mi yazsam günlük günlük mu bilemedim bazilari deney deney yazmis kabul etmislerde rabia hoca kurul baskani olunca tedirginim begenir mi ki diye :)