Şehir hastaneleri çevre birimi

iremsrtbkn

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
okul
Arkadaşlar bu şehir hastaneleri hakkında bilgisi olan varmı ?? Hepsinde çevre birimi oluyor mu ? Daha önce başvuran veya çalışan varmi??

Baran Ulutaş

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
İlbank A.Ş.
Bildiğim kadarıyla şehir hastanelerinde çevre birimleri var. Neden sordunuz?

KS
iremsrtbkn

iremsrtbkn

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
okul
2018 de açılacak olanlara başvuru yapmak istiyorum ama pek bir bilgim yok

Baran Ulutaş

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
İlbank A.Ş.
Umarım dilediğiniz gibi olur herşey.

Aydın Demirel

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
ORDU BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
siz başvurunuzu yapın gidip. belki böyle bir birimden haberleri bile yoktur. sayenizde kurmuş olurlar.

KS
iremsrtbkn

iremsrtbkn

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
okul
Kesin olarak küçük şehirlerden bildiğim yozgattı. Oranın çevre birimi vardı .. umarım hepsinde olur

Şebnem akpınar

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Yok
İrem hanım peki nerden başvuru yapabiliriz ve kaç çevre mühendisi çalışabilir birimde bir bilginiz varmı şehir hastaneleri yapişletdevret şeklinde kuruluyor özel sektör çalışanımı hastane Personelimi olunuyor?

TalipGÜNER

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
sağlık bakanlığı
Bizzat hastane yönetimiyle görüşün. Çoğu kez bu idari hizmetler müdürü olur. Başhekim böyle şeylerle uğraşmaz. Çevre görevlisi, yönetim birimi, danışmanlığı firma hakkında yönetmelik 5 inci maddede hastanelerin çevre yönetimi hizmeti alması zorunluluğundan bahseder. Elinizde dökümanlarla giderseniz daha etkili bir görüşme yaparsınız.

Tuncer-gözde

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
moroğlu geri dönüşüm
Bu durumu birilerinin insafına bırakmak yerine keşke devlet el atsa onca atık oluşuyor ama bunları idare edecek bir tane çevre mühendisi yok hastanede ve açıkçası biz çevre mühendisleri de sanırım memnunuz halimizden sesimiz çıkmıyor ben bu durumu aylar önce cimere yazdim ama malesef tek kişinin yazması pek etkili olmuyor.

Önceki cevapları görüntüle…

Siniori

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
SASKİ
Şehir Hastanelerinin tamamı veya tamamına yakınının Çevre Yönetimi özel bir şirket tarafından yapılmaktadır. Başvurarak olmaz o iş. Ayrıca sırf kendi şehrimde sorunlu Kamu Hastanelerimiz var ve bunlara, ceza yazıldığında sorun çıkıyor

Arkası sağlam bir şirket.

harun.ates

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
ÖĞRENCİ
@Tuncer-gözde Bende bir kaç sefer bu durumu dile getirdim, hiç kimseden ses çıkmadı. Çevre Mühendisleri birlik olmayı hiç bir zaman başaramadı. Bunun daha çok ceremesini çekeceğiz. Kimya Müh. Odası dava açtı Arıtma Tesisleri için kimsenin ruhu duymadı. Atık Yönetimi bölümü kuruldu yine kimsenin sesi çıkmadı .... Daha neler neler
Bağlantıyı görmek için üye girişi yapmalısınız. Giriş yap veya üye ol.

Tuncer-gözde

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
moroğlu geri dönüşüm
Malesef öyle Harun bey sıfır atık projesi diye bir proje geliştirildi bu projenin uygulayıcısı olacak olan çevre mühendisleri için atamadan söz eden olmadı bu bizim için büyük bir fırsattı ama malesef yararlanamadık /yararlanamıyoruz...Ve bu böyle de devam edip gidecek...