Sıfır atık

dilek doğan

Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
14 Ocak 2014
Mesajlar
62
Tepki puanı
11
Puanları
8
Şehir
Adana
Firma
y.ç
Arkadaşlar, Sıfır atıkları her ay girmek zorunda mıyız? Bilgilendirirseniz sevinirim
 

Olgaç Sürmelihindi

Mevzuat Grubu Lideri
Yönetim Grubu
Mevzuat Grubu
Katılım
11 Şub 2013
Mesajlar
6,451
Çözümler
2
Tepki puanı
11,980
Puanları
338
Yaş
33
Web Sitesi
www.linkedin.com
Şehir
Gaziantep
Firma
Melike Tekstil
dilek doğanMerhabalar,

Sıfır Atık Yönetmeliği'nin 10. maddesinin 1. fıkrasının i bendinde aşağıda yer alan ifade yer almaktadır:

(Değişik:RG-9/10/2021-31623) Sıfır atık yönetim sistemi kapsamında toplanan atıklara ilişkin aylık bilgileri takip eden ayın onbeşine kadar sıfır atık bilgi sistemi üzerinden bildirmekle ve her yıl Mart ayı sonuna kadar bir önceki yıla ait bilgilerin veri kontrollerini tamamlamakla, bildirime esas bilgi ve belgeleri muhafaza etmekle,

yükümlüdür.

Sıfır atık kapsamında çıkan atıklarınızı lisanslı firmalara verdiğiniz zaman aynı gün içinde de sisteme giriş yapabilirsiniz. Ya da toplu halde takip eden ayın 15'ne kadar giriş yapabilirsiniz.
 

dilek doğan

Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
14 Ocak 2014
Mesajlar
62
Tepki puanı
11
Puanları
8
Şehir
Adana
Firma
y.ç

Olgaç Sürmelihindi

Mevzuat Grubu Lideri
Yönetim Grubu
Mevzuat Grubu
Katılım
11 Şub 2013
Mesajlar
6,451
Çözümler
2
Tepki puanı
11,980
Puanları
338
Yaş
33
Web Sitesi
www.linkedin.com
Şehir
Gaziantep
Firma
Melike Tekstil

Baran Ulutaş

Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
19 Nis 2021
Mesajlar
71
Tepki puanı
98
Puanları
18
Yaş
34
Şehir
Diyarbakır
Firma
İlbank A.Ş.
Her ayın sonuna kadar eğer girmemişsem, Çevre şehircilik il müdürlüğü tarafından aranıyorum.. Bu yüzden her ayın son gününe kadar girişlerimi tamamlıyorum
 

dilek doğan

Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
14 Ocak 2014
Mesajlar
62
Tepki puanı
11
Puanları
8
Şehir
Adana
Firma
y.ç
Üst