• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Su aritma staj defteri

berf62

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
biyolojik atık su arıtma
Merhaba arkadaslar.basite kactigimi sanicaksiniz ama oyle degil.biyolojik su aritmada staj yapip staj defteri olan varmi?varsa gonderebilirmi acaba??

@berf62

Peki öyle değilse ne? Bizim yolladığımız defterin aynısını yazınca staj yapmış, işi öğrenmiş mi olacaksınız? Eğer nasıl yazılacağına dair yol haritası istiyorsanız, sitede paylaştık. Örneğini vereyim mesela:

Atıksu Arıtma Tesisi Staj Defteri

Hazıra alışmayın, yaratıcı olun. Neden mühendis olmayı seçtiğinizi hatırlayın.

@Cem Yılmaz
birşeye bakacak sadece ver sende :) :) millet bu siteye üye oluyor siteye bakmadan konu açıyor maalesef aynı konu dan 1000 tane başlık oluyor yeni mezunlar dan ricam allah aşkına siteyi bir incleyin

Genç kardeşlerimizin halinden hiç anlamıyorsunuz, sizi essefle kınıyorum. :)

Şaka bir yana, emek her şeydir. @berf62 bir staj defteri sağlıklı bir şekilde nasıl yazılır konusunu araştırdıktan sonra (ki bir düzine başlık var sitede) kendi staj defterinizi kendi cümlelerinizle yazmanız sizin için daha verimli olacaktır.

@Cem Yılmaz
Dedem 3 aydir hastanede ben bakiyorum.staj defteri oyuzden hazirlayamamdim diye baslik actim

@berf62 Eklediğim dosya yardımcı olabilir .Birinci sayfaya staj yapmış olan gereken yerin tanıtım bilgilerini yazarsın . Konuyla ilgili başka yardım(resim , bilgi vs.) gerekirse yardımcı olurum . Forumdaki stajyer düşmanı arkadaşların söylediklerini çok umursama .

Ekli dosyalar

• staj defteri.rar
    5.7 MB · Görüntüleme: 452
@berf62
allah şifa versin amacımız rencide etmek değil sende önce ki stajyerlerin üslübu artık gına geldi artık ondan araştırma ruhu için eleştiri yaptık bazılarının proveke edici sözlerine kanma .. onlar bunları iyi kullanır .. biz staj düşmanı değil bizden çook daha iyi mühendislerin çıkmasını isteriz ..