• Sayın Üyeler,

    Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

    Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Su ve atıksu arıtma tesisi tasarım ve maliyetleri programı

HASAN.GÖRKEY

Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
27 Şubat 2016
Şehir
İzmir
Firma
HMG GROUP
Merhaba, Atpprocad programları Su ve Atıksu arıtma tesisleri tasarım ve maliyetlerini hesaplayarak autocad'e otomatik çizim yapmaktadır. yazılımı 1998 yılında başlamış vede günümüz arıtma sistemlerine göre uyarlanmış olan vede son 7 yıldır BUÜ Uludağ üniversitesi çev. müh.fak. tarafından " Arıtma tesisleri tasarımında model program kullanımı" derslerinde kullanılmaktadır. Ayrıca bir çok çevre mühendisi arkadışımız ve firmalar programımızın lisanslı müşterileridir.
Programlarımız;
1- Atp1.2ProCad Max Atıksu arıtma tesisi tasarım ve maliyetleri programı
2- Atp2.2ProCad Max İçmesuyu arıtma tesisi tasarım ve maliyetleri programı
3- Atp3.3ProMax Denizsuyu arıtma tesisi tasarım ve maliyetleri programı
4- Atp4.5ProCad Max Paket ( Betonarme / Çelik konteyner ) Atıksu arıtma tesisi tasarım ve maliyetleri programı
Programlarımız ayrıca AutoCad'e otomatik çizim, Statik-Betonarme hesaplamalarınıda yapmaktadır.
Programları incelemeniz için web adresimiz
Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .
bilgi almak isterseniz telefonum 0 532 2682323
3.000 Euro'lar verip sadece çizim yapan program neden alasınızki! Tüm tasarım hesaplamaları, tüm metrajlar, tüm maliyetler ( güncel ), tüm keşif ( güncel ), Hidrolik diyagram ve P&ID çizimleri, Capex ve Opex değerleri, AutoCad'e çizim, Statik-Betonarme hesap hepsi tek programda! üstelik liste fiyatı 930 $ (Atp1.2ProCad Max 2024 ) ! Söylediğim gibi liste fiyatı arayın görüşelim çözüm buluruz.
Atpprocad Programları
Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .
 

Ekli dosyalar

  • atpprocad programları.png
    atpprocad programları.png
    888.1 KB · Görüntüleme: 16
Üst