TAT'LARDAN ÇIKAN PRESLİ PLASTİK AMBALAJ ATIKLARI

Levent Şahin

Kayıtlı Kullanıcı
Arkadaşlar Merhaba

İstanbul da plastik geri dönüşümü yapan bir firmayız. ambalaj atığı ve tehlikesiz atık geri kazanım lisanslarımız mevcut. Şuan alımlarımızın çoğunu ( %80 civarı ) yurtdışından yapıyoruz. Bunda hem yurtdışındaki firmaların ayrıştırmaları daha iyi yapması ( örneğin birkaç konteyner süt şişesi alabiliyorsunuz, beyaz hdpe ayrı, şeffaf ayrı, renkliler ayrı olarak presleniyor ve tonajları yüksek. tek seferde 20 konteyner malzeme istediğinizde bulma şansınız var), hemde görüştüğüm bazı TAT firmalarının pres yapmaması ve plastiğin havaleli malzeme olması nedeniyle nakliye sorunu. Biz HDPE ve PP olarak alıyoruz atıkları. Çoğu TAT'da da istediğimiz ambalaj atıklarını bulabiliyoruz ancak dediğim gibi preslenmeyince alma şansımız pek olmuyor.

Plastik ambalaj atıklarını pp ve HDPE olarak (HDPE yazıyorum ki poşetler, naylonlar kısacası LDPE ürünlerin geri dönüşümünü yapmıyoruz) presleyerek gönderen TAT firmaları ile görüşmek isteriz. Presli olduktan sonra uzaklığın pen önemi yok. İlgilenen arkadaşlar olursa 0537 510 55 82 nolu telefondan bana ulaşırlarsa sevinirim.
 

Gamze Şahin

Kayıtlı Kullanıcı
Merhaba, İstanbul-Ankara ve Bursa çevresinde plastik ambalaj atıklarını pp ve pe olarak preslenmiş şekilde alabiliriz. İlgilenen arkadaşlarla iletişime geçebiliriz.
 
Üst