• Sayın Üyeler,

    Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

    Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Tehli̇keli̇ atik taşima

Esma ACAR

Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
27 Haz 2016
Konular
5
Mesajlar
12
Tepki puanı
1
Şehir
Afyonkarahisar
Firma
Birlik çevre ve mühendislik
Merhaba
Danışmanlığını yaptığım bir firmaya ait Tehlikeli atık gönderimi yapıldı fakat tehlikeli atığı taşıyan araç yolda kaza yaptı. Bu yüzden taşımayı yapan firmaya mı yoksa atığı çıkan firmaya mı ceza kesilir . İlgili yönetmelik hangisidir bilgisi olan var mı ?
 
Merhaba,

Ceza kesilme sebebini anlayamadım. Neden ceza kesiliyor? Mali Sorumluluk Sigortalarınız varsa bu büyük bir yükü üstünüzden alabilir. Toprak Kirliliği durumu oluştuysa durum değişebilir.
 
Üst