• Sayın Üyeler,

    Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

    Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Tehli̇kesi̇z atik gönderi̇mi̇ hakkinda

A

Anonim (7a8d)

Merhaba herkese,
marketler atıklarını bildiğiniz gibi ihale yolu ile satmaktadır. Şehir merkezden uzak olan yerleri ise merkezlerine kendileri göndermektedir. Bu düzen hala devam mı edıyor? Yani tat firmaları için hiç düzeltici bir durum teşvik falan yok mu? Valla bu gidişle ben işimden olacağım.
 
sıfır atık depozito uygulamasında bakanlık 5 bin noktaya materyal koyacak falan diye haber okudum. Fakat toplaması duzenı nasıl olacak hiç anlamadım kımse de net cevap vermedi.
Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .

vallahi düzeni anlamadım.
 
Depozito bedeli, bakanlığa bağlı Türkiye Emlak Katılım Bankası’nın altyapısı üzerinden açılacak "e-cüzdan" hesabında toplanacak. Biriken paralar, alışverişte kullanılabilecek.
 
Merhabalar,

tehlikesiz atık için özellikle tekstil atıkları için bildiğiniz, önerebileceğiniz firma var mı acaba
 
Üst