Tiski mülakat listesi

Melih Coşar

Yönetim Grubu
Firma
.
Yine Çevre2731 yine ilansız paylaşım.

Ben bunu nasıl görmemişim bu arada kendime de hayret ettim.

KS
Ç

Çevre2731

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Gizli
Arkadaşlar tiski yi kazananlara hayırlı olsun, mülakat formalite icabı yapıldı herkese 100 puan verildi ve en yüksekten itibaren sıralamaya giren atandı, sayın genel müdürün dediği gibi olmadı bu sevindirici az da olsa...

Emin İnce

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
T.R.B ÇEVRE DANIŞMANLIK MÜHENDİSLİK TEMİZLİK HİZM.ve TİC.LTD.ŞTİ
Nasil bir bilgi istiyorsunuz yazarsaniz seve seve yardimci oluruz

KS
Ç

Çevre2731

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Gizli
Mülakat ta 2 soru alan dan geldi diğer 5 ya da 6 soru diğer belirtilen başlıklardan geldi, alan ile ilgili
1. Soru içme suyundaki demir mangan ile ilgili ne gibi sorunlar meydana gelmektedir?
2.soru ziraai ilaçların çevreye olan etkileri nelerdir?

Emin İnce

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
T.R.B ÇEVRE DANIŞMANLIK MÜHENDİSLİK TEMİZLİK HİZM.ve TİC.LTD.ŞTİ
Bu arada mulakat sonrasi tum platformlarda tiski mudurunun aciklamasindan dolayi hesabinin sorulmasi gerektigini paylasan arkadastan bir trabzonlu olarak ozur bekliyorum .

KS
Ç

Çevre2731

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Gizli
Emin arkadaşım ne için özür dileyecek bahsettiğin şahıs benim arkadaşım yapılan yanlışın önüne geçmek için çaba sarfettiği için mi özür dileyecek anlayamadım ya da senin gibi trabzonlu olanlar atanamadığı için mi özür dileyecek, böyle bir konuyu genel müdür kendi ağzıyla söyledi mi söylemedi mi?

Mustafa Bolat

Kayıtlı Kullanıcı
helal olsun atanan arkadaşlar , baktımda sonuçlara maşallah 96, 95 puan , kpss puanıda iyi daha ne olsun. atanan arkadaşlara başarılar ,

Cem Yılmaz

Mevzuat Grup Lideri
Mevzuat Grubu
Web sitesi
www.cemgineer.com
Firma
GÜNEŞ ÇEVRE DANIŞMANLIK
@Emin İnce

Özür beklemenizin gereksiz olduğunu düşünüyorum. Belki de buradan tepkiler gelmese, müdürün böyle bir söz sarf ettiği bilinmese; sonuçlar tam da arkadaşların dediği gibi olacaktı. Mülakatta ilk kez kayıran kişi olmayacaktı müdür, maalesef ülkemizin gerçeği bu. Her yerde ayrımcılık dönmekte. Siz Trabzonlu olduğunuz için alınmayın :)