• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

KPSS Tiski mülakat listesi

Yine Çevre2731 yine ilansız paylaşım.

Ben bunu nasıl görmemişim bu arada kendime de hayret ettim.

Arkadaşlar tiski yi kazananlara hayırlı olsun, mülakat formalite icabı yapıldı herkese 100 puan verildi ve en yüksekten itibaren sıralamaya giren atandı, sayın genel müdürün dediği gibi olmadı bu sevindirici az da olsa...

Mülakat ta 2 soru alan dan geldi diğer 5 ya da 6 soru diğer belirtilen başlıklardan geldi, alan ile ilgili
1. Soru içme suyundaki demir mangan ile ilgili ne gibi sorunlar meydana gelmektedir?
2.soru ziraai ilaçların çevreye olan etkileri nelerdir?

Bu arada mulakat sonrasi tum platformlarda tiski mudurunun aciklamasindan dolayi hesabinin sorulmasi gerektigini paylasan arkadastan bir trabzonlu olarak ozur bekliyorum .

Emin arkadaşım ne için özür dileyecek bahsettiğin şahıs benim arkadaşım yapılan yanlışın önüne geçmek için çaba sarfettiği için mi özür dileyecek anlayamadım ya da senin gibi trabzonlu olanlar atanamadığı için mi özür dileyecek, böyle bir konuyu genel müdür kendi ağzıyla söyledi mi söylemedi mi?

@Emin İnce

Özür beklemenizin gereksiz olduğunu düşünüyorum. Belki de buradan tepkiler gelmese, müdürün böyle bir söz sarf ettiği bilinmese; sonuçlar tam da arkadaşların dediği gibi olacaktı. Mülakatta ilk kez kayıran kişi olmayacaktı müdür, maalesef ülkemizin gerçeği bu. Her yerde ayrımcılık dönmekte. Siz Trabzonlu olduğunuz için alınmayın :)