Tüm Sınav Soruları Buraya

Ceyda Demirbağ

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
okuyorum
25.000 m3 /gün atıksu arıtmak üzere projelendirilen ön çöktürme havuzu ve klasik aktif çamur prosesinden tesisinden gelen çamuru arıtmak için gerekli graviteli çamur yoğunlaştırıcıyı ve tek kademeli yüksek hızlı çürütücüyü boyutlandırınız. Proses kontrollerini yapınız. Hacimsel yüklemeyi kontrol edin, stabilizasyon yüzdesini belirleyin, oluşan metan gazı hacmini ve toplam gaz hacmini hesaplayınız. Çamur susuzlaştırma için seçeceğiniz üniteyi, neden seçtiğinizi gerekçesi ile açıklayınız.
Ödevimle ilgili yardım edebilir misiniz?

mrvbasol

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
yok
merhaba herkese, Temel işlemler dersi hakkında çözümleyemediğim 2 sorum var. Yardımcı olabilir misiniz?

Son düzenleme:

casuel98

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
öğrenciyim
İyi günler arkadaşlar bu sorunun çözümüne yardımcı olabilir misiniz bütünlemeye kaldım bunu çözmem gerek. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

Ekli dosyalar

• hava kirliliği final sorusu.jpg
    hava kirliliği final sorusu.jpg
    280.4 KB · Görüntüleme: 56
A

Anonim (7f36)

Soru çözümü ekte ama ben anlamadım detaylı açıklayıcı anlatacak birileri yardımcı olur mu ? Şimdiden teşekkür ederim
detay.JPG eweqwweqweqweqwewqweqwe

Esra61

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Öğrenci
çevre modelleme final soru ve çözümleri olan var mı acaba

emrullah tanrıverdi

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
üniversite
Cümleten iyi geceler herkese endüstriyel kirlenme kontrolü bütünleme sınavım var bu soruları geçmiş yıllarda sormuş hocamız. Bu soruları çözebilecek bana yardımcı olabilecek biri var mı?

Ekli dosyalar

• IMG-20210621-WA0007.jpg
    IMG-20210621-WA0007.jpg
    279.2 KB · Görüntüleme: 13