Türkçe AutoCAD Kitabı (MEGEP)

Fatih Özcan

Site Kurucusu
MEGEP (Mesleki eğitim ve öğretim sisteminin güçlendirilmesi projesi) kapsamında hazırlanmış çok faydalı bir Türkçe Autocad Kitabı. Dökümanı alttaki bağlantıdan indirebilirsiniz. Toplam 195 sf. Ayrıca sistemede yükledim ektende dosyayı indirebilirsiniz.

Indirmek için
Bağlantıyı görmek için üye girişi yapmalısınız. Giriş yapın veya üye olun.

MEGEP orjinal olarak bu yayınını 2 cilt olarak yayınladı fakat ben kolaylık olması açısından 2 cildi birleştirerek tek cilt yaptım..

Güncelleme 24.02.2010

Ekli dosyalar

• Bilgisayarla Çizim Teknikleri 1-2 MEGEP.rar
    2.3 MB · Görüntüleme: 2,116

Tarık Can

Kayıtlı Kullanıcı
Link güncellenmiştir arkadaşlar. Başka hangi kırık link var? Bildirirseniz yardımcı olmaya çalışırız...:confused:

Bağlantıyı görmek için üye girişi yapmalısınız. Giriş yapın veya üye olun.

Kod:
Şifre:  www.cevremuhendisleri.net

@muratyeni

KS
Fatih Özcan

Fatih Özcan

Site Kurucusu
Hasan bey öncelikle herşeyi istemenin bir usülü vardır. Biz burada yayınlanan binlerce mesajla ilgilenmek zorundayız. Ayrıca 7 numaralı mesajda Tarık Can adlı arkadşımızın vermiş olduğu link ÇALIŞMAKTADIR.

Fatih Bel

Kayıtlı Kullanıcı
hasan tepkın gereksız lınk olu degıl . bu ınsanlar burda bısıler paylasıyolar , sende faydalanıyosun. farzetkı paylasmamıs sende yararlanamazsın., ınsanları kırma.

KS
Fatih Özcan

Fatih Özcan

Site Kurucusu
Dosyayı çalıştırmak için Adobe Reader programına ihtiyacınız olacaktır. Google da adobe reader yazarsanız programa ücretsiz ulaşabilirsiniz.