ÜCRETSİZ ISO14001 Çevre Yönetim Sistemi Bilinçlendirme Eğitimi

Fatih Özcan

Site Kurucusu
Firma
Saipem
Arkadaşlar sertifikalar be iş başvuru linki 1 hafta içerisinde mail adreslerinize gönderilecektir.
Bilgilerinize..

Fatih Özcan

Site Kurucusu
Firma
Saipem
Sayın arkadaşlar,

Sertifika gönderimi tamamlanmıştır. Sertifikaları ulaşmayan arkadaşlar spam/gereksiz klasörü de dahil olmak üzere maillerini tekrar kontrol ettikten sonra hala ulaşmadıysa aşağıda ki mail adresine mesaj yazabilirler.

reply-to@sigmacert.com.tr

Teknik problemlerle ulaşmayan sertifikalar en kısa sürede sahiplerine ulaştırılacaktır.

Fikret Şan

Kayıtlı Kullanıcı
Sayın Yetkili,
Ben ilgili eğitime katıldığım halde, "sertifikam" gelmemiştir,
mail adresim - fikretsan55@hotmail.com

Fatih Özcan

Site Kurucusu
Firma
Saipem
Sayın meslektaşlarım,

Daha önce duyurusunu yaptığımız üzere ISO 14001 genel bilinçlendirme eğitimine katılan üyelerimize aşağıda belirtilen tarihte ücretsiz ISO 14001 iç tetkikçi eğitimi düzenlenecektir.

Tarih: 1 Temmuz 2021, Perşembe
Saat: 19:00

Eğitim sadece genel bilinçlendirme eğitimine katılan kişilere açık olacaktır. İlgili kişilere Sigmacert firması tarafından SMS ve Mail ile bilgilendirme yapılacaktır.

Katılmak isteyen üyelerimize duyurulur.

Hüsamettin Selçuk

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
eu
Fatih Özcanbey, ISO14001 Çevre Yönetim Sistemi Bilinçlendirme Eğitimi, belgelendirme olmasa dahi bilgilendirme amacıyla izleyebilceğim youtube veya farklı bir takip olanağı var mıdır. Tabii, belgelendirme imkanı olursa benim için daha tercih edilir bir alternatif olur. İlgi ve yardımlarınız için teşekkür eder, sağlıklı günler dilerim