Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

1/25000 lik harita

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında Levent Yavuz tarafından paylaşıldı.

1. Levent Yavuz

Levent Yavuz CMNet Üyesi

1/25000 lik bir nazım planı gerekiyor arkadaşlar , başvuru esnasında görmüşsünüzdür.
    belediyeler bunu direkt çıktı olarak veriyor , resmi bir yazı niteliğinde olması için harita genel müdürlüğünden almamız gerekiyor . acaba belediyeden verilen çıktıyı kabul ederlermi.

2. Tarık Can

Tarık Can Genel Yönetici

nerede istediler anlamadım.

3. Levent Yavuz

Levent Yavuz CMNet Üyesi

tesisin yerinin google map ten koordinant olarak belirlendiği bir kısım var,
    muafiyet belgelerinden sonra , başvuru formu kısmında
    6. koordinant bilgileri diye geçiyor en sonda

4. Tarık Can

Tarık Can Genel Yönetici

koordinatları direkt girin, harita felan almanıza gerek yoktur.

1/25000 lik harita konusuna benzer içeriklerimiz
    Uğur Balbay
  1. Harita Yorumlama

Çevre Mühendislerinin az da olsa bir harita bilgisine sahip olmaları gerekir. Ekte harita üzerindeki bazı özel şekillerin ve harita yorumlama cihazlarıyla alakalı ufak bir sunum bulunmaktadır. Umarım işinize yarar.
  2. ddmylmz
  3. Autocad (harita)

Merabalar, ben autocad te harita üzerinde şev li alanların taramasını yapabileceğim bi programı arıyorum yardımcı olursanız sevinirim...
  4. Tarık Can
  5. Topografik harita

İzmir Torbalı-Bayındır ilçesinin oldugunu paftalara ihtiyacım var. Elinde olan var mıdır?
  6. hepaistos
  7. 1/25000 topoğrafik harita

Merhaba arkadaşlar tüm türkiye nin 1/25000' lik topoğrafik haritalarını hgk harici paylaşıldığı bir site var mı ?