Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

1. Yeraltı Suları Ulusal Sempozyumu

Konu, 'Su Kirliliği ve Modellemesi' kısmında Fatih Özcan tarafından paylaşıldı.

1. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

1. Yeraltı Suları Ulusal Sempozyumu

2004 yılında Konya 'da yapılan 1. Yeraltı Suları Ulusal Sempozyumunun bildiriler kitabı.

Ekli Dosyalar:

2. Dilara Merve Yavaş

Dilara Merve Yavaş CMNet Üyesi

Fatih Bey merhabalar
    Dosya kaldırılmış bu nedenle indiremedim. Derin su kuyuları ile ilgili bir çalışmam var.
    Yararlanabileceğimi düşünüyorum. Dosyayı tekrar yükleyebilir misiniz ?
    Teşekkürler.

3. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Dilara hanım,

Dosya yenilenmiştir. ilk mesajdan indirebilirsiniz.

4. Dilara Merve Yavaş

Dilara Merve Yavaş CMNet Üyesi

Fatih Bey,
    Teşekkür ediyorum.

1. Yeraltı Suları Ulusal Sempozyumu konusuna benzer içeriklerimiz
  1. 1. ulusal arıtma çamurları sempozyumu - açs 2005

1. Ulusal Arıtma Çamurları Sempozyumu AÇS 2005 23-25 mart 2005 Atıksu ve su arıtma işlemlerinin tam olarak gerçekleşmesi, arıtma işlemleri sırasında ortaya çıkan arıtma çamurlarının uygun bir şekilde işlenmesi ve bertaraf edilmesi ile mümkündür. Çamur işleme ve bertaraf etme maliyetleri arıtma tesisi maliyetinin yaklaşık yarısını oluşturmaktadır ve bu nedenle uygun teknolojilerin...
  2. ll. Ulusal Arıtma Çamurları Sempozyumu- AÇS 2009

II. ULUSAL ARITMA ÇAMURLARI SEMPOZYUMU- AÇS2009 04-06 Kasım 2009, İzmir Su ve atıksu arıtma işlemleri sırasında farklı arıtım kademelerinde oluşan arıtma çamurlarının çevre sağlığı kriterlerine uygun olarak işlenmesi ve bertaraf edilmesi gerekmektedir. 23-25 Mart 2005’ de gerçekleştirilen “I. Ulusal Arıtma Çamurları Sempozyumu” ile arıtma çamuru yönetimi konusunda çalışan bilim...
  3. 1. Ulusal Kıyı Bölgelerinde Çevre Kirliliği ve Kontrolü Sempozyumu

[COLOR=#2B2B2B]Tarih: 2011-11-17 & 2011-11-20 arası [COLOR=#2B2B2B]Yer: NKU Değirmenaltı Merkez Yerleşkesi [COLOR=#F1143C]WEB Sitesi: http://kckk2011.nku.edu.tr/ [COLOR=#292929] Namık Kemal Üniversitesi, Çorlu Mühendislik Fakültesi, Çevre Mühendisliği Bölümü tarafından düzenlenen, ülkemizin kıyı bölgelerinde karşılaşılan çevre sorunlarının önlenmesi ile ilgili konularda, bilimsel...
  4. Sintine suları

İzmir bölgesinde sintine sularını alabilen ve taşıyabilen firmalar hakkında bilgisi olan varsa sevinirim (Çimentaş hariç)
  5. [04/10/2013] Ulusal Çevre ve Ahlak Sempozyumu

ÇEKÜD, Gaziantep Üniversitesi ve Hasan Kalyoncu Üniversitesi işbirliği ile düzenlenen Ulusal Çevre ve Ahlak Sempozyumu’nda süreç planladığı şekilde işliyor. 4-6 Ekim 2013 tarihlerinde Gaziantep’de gerçekleşecek Ulusal Çevre ve Ahlak Sempozyum’una gelen 60 bildiri özetleri üzerinde Sempozyum Bilim Kurulu tarafından yapılan inceleme neticesinde 44’ü kabul edildi. Sempozyum Bilim Kurulu...