Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

17 ağustos 1999 - sesimi duyan var mı?

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında Serkan Çiçekay tarafından paylaşıldı.

1. Serkan Çiçekay

Serkan Çiçekay CMNet Üyesi

Tam 16 sene geçmiş, acısı dün gibi.. Bir kez daha bu acıları bize yaşatma ya Rab!

2. Tuğba Yeşil Ağca

Tuğba Yeşil Ağca CMNet Üyesi

3. Fatih D.

Fatih D. CMNet Üyesi

Van depremini yaşayan biri olarak 17 Ağustos acısını gönülden paylaşıyorum.. Allah bu afetlerden ders alan ve bir daha 17 Ağustos'ları yaşatmayacak önlemleri alabilen bir toplum olmayı nasip etsin..

4. Gülin Ç.

Gülin Ç. CMNet Üyesi

AMİN :( çok kötü günlerdi hatırlamak bile acı veriyor , tekrar yaşatmasın Allah ...

Tuğba Yeşil Ağca bunu beğendi.
  5. gülay

gülay CMNet Üyesi

Depremden sonra 1 yıl eve giremedik bahçede kulübe yaptı babam, Van depreminde Erzurum'daydım ve sallandık bizde ama tepki bile veremedim sanki yağmur yağıyor gibi sıradan bir olay hissi yarattı ben de ki ben çok korkak bir insanım normalimde bence benim psikolojimi bozdu deprem, tepki gösteremiyorum.

6. Serkan Çiçekay

Serkan Çiçekay CMNet Üyesi

Ben bizzat Gölcükte yaşadım depremi, 10 yaşındaydım. 1 sene çadırda yaşadık, 1 sene çadırda okudum. Allah bir daha yaşatmasın inşallah.

lizzie ve Gülin Ç. bunu beğendi.
  7. Olgaç Sürmelihindi

Olgaç Sürmelihindi Genel Yönetici

Vefat edenlere Allahtan rahmet yakınlarına sabır versin. Vefat edenlerin mekanı cennet olsun. Benim yengemin tüm akrabaları vefat etmişti. İnşallah böyle olaylar bir daha yaşanmaz ve gereken dersi almışızdır. Biz insanlar dersi olaylar olduktan sonra alıyoruz maalesef.

Gülin Ç. bunu beğendi.
  8. Gülin Ç.

Gülin Ç. CMNet Üyesi

@Serkan Çiçekay ne kadar zor olmuştur tekrardan toparlanmanız , biz bile uzaklarda bu kadar etkilenmişken ...

Olgaç Sürmelihindi bunu beğendi.