Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

[18/08/2013] ankara'daki cmnet üyeleri buluşuyor

Konu, 'Etkinlik Duyuruları' kısmında Melih Coşar tarafından paylaşıldı.

1. Melih Coşar

Melih Coşar Genel Yönetici

Arkadaşlar, buluşmanın İzmir etkinliği ile çakışmaması için buluşma tarihini 18 Ağustos'a almış bulunmaktayım.

Yer : Aylak Madam (Batıkentten metro'ya binin, son durak Kızılayda inin. Yüksel Caddesi çıkışından çıkın Aba Piknik'ten sola dönün. Karşılıklı Dost Kitabevi ve Dost CD dükkanlarını göreceksiniz. İşte ben de Dost CD'nin önünde CMNET kağıdı ile bekliyor olacağım)
    iletşim : Melih Türkay Coşar 0533 426 27 72

Fotoğraflar:
    277-1376911802-18b9df4662f35bfee87cacc34dcd9200.jpg 276-1376911750-681ed2294804b99ad559046529c50182.jpg 284-1377088279-5654e863f3df74a8f9894a79de2f11ae.jpg 278-1376911832-7dd3657241450c33022f5c7a88cf92bb.jpg 279-1376911863-653baa43222003ee10fc2c1e82faeb9a.jpg 286-1377088287-f08a302d5e63ab1970fd04896cf620c7.jpg 285-1377088283-0b35391fb2a706e5fd77f7cdcb0e3467.jpg 283-1377088275-e3d2e68a99c9f807c9f0d101382634eb.jpg

2. Mehtap Işık

Mehtap Işık CMNet Üyesi

Tarihin biraz geç olduğunu düşünüyorum ancak 4 ağustos tarihi benim için uygundur.

3. bll_2081

bll_2081 CMNet Üyesi

Çok kalabalık olursak kızılay dışında biryerde buluşalım.:kptmya: Güven parka yakın yerde buluşmak sıkıntı verebilir :p Polis müdahale eder felan...:D

Tansel Özçelik bunu beğendi.
  4. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

Bir öneri: 18 Ağustos'da İSG sınavı var. Forumdan sınava giren arkadaşlarımız olabilir ve buluşma sayısı daha da artabilir.

5. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

18 Agustos önerisini ben taaa en başında yapmıştım aslında Zeynep Hanım (hatta sınava gelecek olanlardan güzel tepkiler almıştı) ama bu tarihin geç olacagını söyledi arkadaşlar. 2. buluşma o tarihte yapılsın diye karar alındı. bilmiyorum yapabilecek miyiz ama bence de katılım daha fazla olacaktır..
    siz katılmayı düşünüyor musunuz bulusmalarımıza?

öte yandan Melih Coşar benim bu tarihte katılamama ihtimalim çok yüksek(98%).şimdiden belirtmek isterim :( ama kalbim sizlerle olacak..:asik:
    #direntembelögrenci #direnyazokulu #direnfinal
    not: şimdilik kesin bilgi değildir, çok da şey yapmayın..;)

6. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

Takip edemediğim için sizin önerinizi görmedim. Ancak dediğiniz gibi 2. buluşmada olabilir. Benim için şuan konuşmak erken olabilir ama ben sık sık Ankara'ya geliyorum. Şebnem Tunç siz gelirseniz, gelirim. :p

7. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

Zeynep Sayaroğlu daha önceki konuşmalardan birinde hatta sanırım ilkindeydi, görmemiş olmanız normal :p
    Ankara'ya sık sık geliyorsanız mutlaka bir toplantıda,hatta en kısa zamanda görüşeceğiz demektir. sevindim ;)
    sözü aldım..bir de gelmezseniz amaaaaa..düşersiniz dilime :huhuu:

8. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

inşallah bir aksilik olmazsa, görüşmek dileğiyle :)

9. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

insallah Zeynep Hanım her zaman bekleriz..görüsmek üzere.. :)

10. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Bende kesinlikle 18 ağustos günün öneriyorum. Melih Coşar duy sesimizi. Saat 15:00-16:00 gibi başlatırsınız. Diğer şehirlere giden arkadaşlar erken ayrılmak isteyebilir. Kalacak olanlarda devam edersiniz yine..

11. Ercan Selvi

Ercan Selvi CMNet Üyesi

hatta bence 17 agustos gunu bile görüşülebilir söyleki orda sınava hazırlık soru cevap yaparız aramızda :p ( şaka şaka ) ama 18 ağustos sınavına yakın bir gün olsun derim. 17 veya 18 ağustos.

12. Melih Coşar

Melih Coşar Genel Yönetici

Çok yoğun istek üzerine buluşma tarihini 18 Ağustos 2013 saat 15:00'a aldım :)

Zeynep Engin ve Ercan Selvi bunu beğendi.
  13. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

Melih bey 4 ağustos olaydı iyiydi :D Sinir yok. Sinir yok...! :)

14. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

buralar ne kadar da sessizzzz:krnz:
    yok mu başka parmak kaldıran? bu kadar mıyız?

15. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

hepberaber istanbula gelin burada buluşalım :p o_O

şaka maka istanbulda buluşma düşünülmüyor mu yoksa ben mi göremedim :(

16. Ercan Selvi

Ercan Selvi CMNet Üyesi

bencede istanbul süper dıyorum hem daha fazla yapacak sey var http://www.vialand.com.tr/temapark burası mesala. yada bir adalar bir boğazturu vs vs.

17. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

Ayçelen Gürgenç ve Ercan Selvi ne zamandır ugrasıyoruz hele bir Ankara'da toplanalım gelin..sonra İstanbul'a da gelecek sıra ;)
    ayrıca da Ercan Bey yukarıda bir "belki" işaretlenmiş..hayırdır sınava gelmeme ihtimaliniz mi var :D

18. Ercan Selvi

Ercan Selvi CMNet Üyesi

Kader bilemeyiz belki gelemeyebiliriz. İstanbul ramazandada bir başka güzel bir ıftar programı sultanahmette

Fatih Özcan bunu beğendi.
  19. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Ayçelen hanım planlarımız arasında var istanbul buluşması da. İnşallah en yakın zamanda duyurusunu yaparız..

20. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

İstanbul'da ramazan bir başkadır... Ben de varım :) Ayçelen Gürgenç ;)

[18/08/2013] ankara'daki cmnet üyeleri buluşuyor konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Ankara veya yakın çevresinde ikamet eden cmnet üyeleri buluşuyor.

Selamlar arkadaşlar. CMNET'teki buluşma duyurusu hepimizin malumu biliyorsunuz. O yüzden biz de Ankara'da bir buluşma yapalım diyoruz. Ankara'da "Çapuling" yapan veya yapmayan herkes davetlidir;) Önerileri alalım buraya:)
  2. Ankara'da bulunan CMNET üyeleri buluşuyor

Arkadaşlar 7 Temmuz 2013 tarihi saat 19:00'da Ankara'da toplanıyoruz. "Ben de geliyorum bu buluşmaya" diyenler parmak kaldırsın :) Not: Buluşma tarihine yakın kişi sayısı belli olunca mekan bildirimi de buradan ilan edilecektir. Şimdilik Kızılay diyip bırakıyorum :)
  3. Ankara'da cmnet üyeleri buluşuyor

Arkadaşlar 7 Temmuz 2013 tarihi saat 19:00'da Ankara'da toplanıyoruz. "Ben de geliyorum bu buluşmaya" diyenler parmak kaldırsın :) Not: Buluşma tarihine yakın kişi sayısı belli olunca mekan bildirimi de buradan ilan edilecektir. Şimdilik Kızılay Dost CD önü diyip bırakıyorum :)
  4. Izmir'de ya da yakın çevresinde ikamet eden cmnet üyeleri buluşuyor

CMNet yönetim duyuruları olarak geçtiğimiz günlerde il il, görüşüp kaynaşma adına bir öneride bulundu. Bence çok da güzel bir öneriydi. İzmir grubu olarak çok güzel ve kalabalık bir etkinlik düzenleyerek, sanal ortamda yardımlaştığımız meslektaşlarımızla bir araya geliyoruz. İzmir ve çevresinde ikamet eden ya da yolu o tarihlerde İzmir' den geçen bütün üyelerimiz etkinliğe davetlidir. Yalnız...
  5. Istanbul 'da cmnet üyeleri buluşuyor [kamuoyu yoklaması]

Arkadaşlar, Bu konuyu açmamın nedeni olası bir istanbul buluşmasına kimlerin katılabileceğini öğrenmek içindir. Ay itibariyle buluşma muhtemelen iftar olarak düzenlenebilir. Mekan, Zaman önerilerinizi bekliyor ve olası bir buluşmaya katılıp katılmayacağınızı bildirmenizi istiyoruz. iftar programı olması ihtimali içinde görüş bildirirseniz memnun olurum..