Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

18001 ve 14001 eğitimleri ile ilgili hangi kuruluşu tavsiye edersiniz?

Konu, 'Mesleki Deneyimleriniz' kısmında dutoprak tarafından paylaşıldı.

1. dutoprak

dutoprak CMNet Üyesi

Arkadaşlar 18001 ve 14001 sistemlerinin kurulması ve işletilmesi ile ilgili eğitim almak istiyorum. Hangi eğitim kurumunu tavsiye edersiniz. Bu konuda daha önce eğitim alan ve bu durumu tecrübe eden arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

Saygılarımla.

2. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Bureauveritas ve SGS

ikisi de gerçekten iyidirler..

dutoprak bunu beğendi.
  3. NMT Danışmanlık bu konuda memnun kaldığımız bir kurum.

dutoprak bunu beğendi.
  4. Hülya Arslan

Hülya Arslan CMNet Üyesi

TUV Nord diyorum başka bişey demiyorum :)

dutoprak bunu beğendi.
  5. Can Avşar

Can Avşar Genel Yönetici

Sektör özelinde firmaları değerlendirmek gerekiyor. Firmalardan çok gelen denetçilerin kişisel gelişimlerinin ön plana çıktığını düşünüyorum. Adı geçen bureauveritas, Sgs, Tuv de iyi denetçiler yer almakta.

dutoprak bunu beğendi.
18001 ve 14001 eğitimleri ile ilgili hangi kuruluşu tavsiye edersiniz? konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Iso 14001? Çevre Görevlisi Belgesi? veya Ohsas 18001?

Merhaba arkadaşlar yeni mezunum kpssye girdim ve atamaları bekliyorum muhtemelen ilk atamada atanamayacağım diğer atamalarıda beklemek yerine özel firmada işe girmek istiyorum. iso 14001 ohsas 18001 eğitimleri var bu belgelerde iş bulmada çok gerekli oluyor. Fakat çevre görevlisi belgemde yok ve sadece bunlardan birini alabilecek kadar param var. Tecrübeli arkadaşlar bana hangisini...
  2. Iso 9001 , ohsas 18001 , iso 14001:2004

Merhaba , üniversitede eğitim gördüğüm yıllarda özel bir danışmanlık firmasında aldığımız üçer günlük ayrı ayrı eğitimlerin sonucunda bize bunların katılım ve başarı belgesi verdiler. Sormak istediğim konu bu üçer günlük basit eğitimler sonunda bize verdikleri belgelerin iş hayatında bize artıları var mıdır yoksa para ve zaman kaybından ibaret kocaman bir hiçler mi ? Teşekkürler.
  3. Filmseverlerden Tavsiye

Son zamanlarda [COLOR=#ff6600]Wall Street: Money Never Sleeps veya [COLOR=#ff6600]The Social Network tarzı filmleri sevdiğimi farkettim. Tam olarak tür de belirleyemedim buna. IMDB de drama demiş ikisine de ama daha çok gerçek hayattan bir şeyler yansıttığı için sanıyorum. Bu tarz film tavsiye edebilecek yiğit sinemacılar aranıyor : D
  4. 14001 ve 18001 sistem belgelendirmede yaşanan sıkıntılar

Merhaba çalıştığım firmaya 14001 ve 18001 sistemlerini kurmaya çalışıyorum.Sistemin dökümantasyonunu hazır bir şablonu firmaya oryante ederek tamamladım.Fakat bazı sorularım var yardımcı olabilirseniz sevinirim. a)sistem Tse v.b. akredite bir firmadan denetlenmeden önce sistemin minimum ne kadar süre çalışması gerekir? b)dökümantasyon haricinde; isg kurulu ve toplantıları oluşturmak,isg...
  5. Bir tavsiye lütfen..

Merhabalar bu sene Çevre Mühendisliği bölümü hazırlık sınıfı okumaktayım daha yeniyim anlıcağınız :) ama bir sorun var bu sektörde İngilizceden sonra en çok aranan 2. dil nedir? Almanca ve Rusça arasında gidip geliyorum sizce tercihim hangisinden yana olmalı ? Tecrübelerinizden faydalanarak bana bir tavsiyede bulunabilirmisiniz?