Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

2. sınıf evsel katı atık düzenli depolama sahası

Konu, 'Katı Atıkların Kontrolü' kısmında zeki tarafından paylaşıldı.

1. zeki

zeki CMNet Üyesi

Arkadaşlar merhaba 2. sınıf düzenli depolama sahası lisans başvuru aşamasındayım elinde katı atık düzenli depolama sahasına ait İzleme Raporu formatı varsa paylaşabilirmisiniz. tşk

2. Aydın Demirel

Aydın Demirel CMNet Üyesi

MADDE.4.

Ekli Dosyalar:

2. sınıf evsel katı atık düzenli depolama sahası konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Katı Atık (Çöp) Depolama Sahası Yer Seçimi ve Çevre Koruma Önlemleri

Katı Atık (Çöp) Depolama Sahası Yer Seçimi ve Çevre Koruma Önlemleri Evsel ya da Endüstriyel Katı Atıklar, düzenli ve sağlıklı şekilde bertaraf edilemediği zaman çok ciddi çevre sorunlarına neden olabilmektedir. Çağdaş yaşamın doğal bir sonucu olan bu atıklardan kaçınmak olanağı bulunmadığına göre onu çevreye en az zarar verecek şekilde bertaraf etmek zorundayız...
  2. Düzenli katı atık depolama sahası projesi

Selam arkadaşlar !.. Ben anadolu'da bir belediyenin katı atık depolama sahası için proje tasarlayacağım. Forumda daha önce böyle bir çalışması olan arkadaşımız varsa paylaşırsa çok sevinirim bana örnek olması açısından. Herkese iyi çalışmalar!...
  3. Evsel Katı Atık Düzenli Depo Alanı Tasarımı

Bu paylaşımım da, ödev amaçlı yaptığım bir çalışmayı koyuyorum. Evsel katı atıkların düzenli depolama yöntemi ile bertarafına yönelik bir projedir. Malasef projemin bir takım eksiklikleri var, örneğin sızntı suyunun arıtımına yönelik bir proses projemde yok, çok konuyu anlatmaya yönelik detay da yok ama en azından fikir sahibi olmak açısından istifade edileceğine inanıyorum.
  4. Düzenli Katı Atık Depolama Sahası Fizibilite Raporu Örneği

Arkadaşlar elinde düzenli katı atık sahası ile ilgili fizibilite raporu olanlar paylaşabilirmi?Tşkler...
  5. Katı Atık Düzenli Depolama Sahası Projem

Son sınıfta teknik seçmeli bir derste yaptığım projey paylaşıyorum umarım işinize yarar.
  6. 3. sınıf düzenli depolama sahası için sözleşme

merhaba arkadaşlar, işletmemize ait maden ocağı sahasında kullanılmayan bir bölgede özel bir firma inert proses atıklarını depolamak istemektedir. bu bölgede fizibilite çalışmaları yapılmıştır. firma tüm masrafları kendi karşılamak istemektedir. söz konusu alanı kendilerine 20 yıllığına kirlayacğız firma 3. sınıf düzenli depolama sahası kuracak gerekli tüm izinleri belgeleri alacak ve kendisi...
  7. Katı atık depolama sahası için yapı kullanım izni

Arkadaşlar Düzenli Depolama sahasında bulunan binalarımız için ruhsatları yapı kullanım izinlerine çevireceğiz; yalnız LOT için alınan ruhsatında Yapı Kullanım İznine çevrilmesi gerekiyor mu ? Bilgisi olan paylaşsın lütfen :confused:
  8. Katı atık düzenli depolama tesisi iş akım proses özeti

Elinde katı atık düzenli depolama tesisi iş akım proses özeti örneği olan varsa yardımcı olursa sevinirim. iş akım şeması değil, proses özeti olacak ama.
  9. Katı atık düzenli depolama

Merhaba arkadaşlar ben bitirme tezi olarak belirli bi metrekarelık alana katı atık depolama sahası yapacağım. Fakat geomembran bulmakta zorlanıyorum bu konuda bana yardımcı olur musun firma ismide olur bildiğiniz yardımcı olabilecek
  10. Katı atık düzenli depolama projesi

TEZ ödevini yapmak için bana klavuzluk yapacak örnek projeye ihtiyacım var. yardımcı olursanız sevinirim.