Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

2011 Atık Yönetimi Sempozyumu - Antalya

Konu, 'Sempozyum ve Kongre' kısmında Can Avşar tarafından paylaşıldı.

1. Can Avşar

Can Avşar Genel Yönetici

2011 yılında T.C.Çevre ve Orman Bakanlığı bünyesinde kurulan Türkiye Çevre Koruma Vakfı, Bakanlığın desteklenmesi ve güçlendirilmesi faaliyetleri yanında, ülkemiz çevre değerlerinin korunması ve geliştirilmesine yönelik çalışmalara katkı ve destek sağlayan bir sivil toplum kuruluşu olarak faaliyetini sürdürmektedir. Bu nedenle, T.C.Çevre ve Orman Bakanlığı, Çevre Yönetimi Genel Müdürlüğü’nün öncülüğünde, Atık Yönetimi ile ilgili uygulamaların güçlendirilmesi, geliştirilmesi ve ilgili paydaş gruplarla (Üniversiteler, özel sektör, çevresel STK’lar, oda ve birlikler, Enstitüler) bilgi alışverişinde bulunulması ve Atık Yönetimi alanındaki yeniliklerin değerlendirilmesi amacı ile 16-21 Nisan tarihlerinde,Sueno Hotel Beach,Side/ Antalya’da 5 gün sürecek “Atık Yönetimi Sempozyumu” düzenlenecektir.

Beş gün sürecek sempozyumda katılımcılarımızın 1.180 TL(K.D.V.dahil) ödemeleri gerekmektedir. Bu ücret mukabilinde tek kişilik odalarda her şey dahil konaklama, eğitim materyalleri, sarf malzemeleri, havalimanı ve otogardan otele transfer organizasyon tarafından karşılanacaktır. Katılımların katılım ücretlerini ödedikten sonra, aşağıdaki broşürde yer alan konu başlıklarından kendilerine uygun olan bölümü işaretleyerek 25 Şubat 2011 tarihine kadar vakfımıza göndermeleri gerekmektedir. Sempozyum sonunda katılımcılarımıza “2011 Atık Sempozyumu Katılım Sertifikası” verilecektir.

Dökümanlara; http://atikyonetimi.cevreorman.gov.tr/atikyonetimi/AnaSayfa/solmenu/atiksempozyumu.aspx?sflang=tr adresinden ulaşabilirsiniz.

tucev.jpg

tucev.jpg

Sadık Güven bunu beğendi.
  2. Tuğba Coşkun

Tuğba Coşkun CMNet Üyesi

3. Can Avşar

Can Avşar Genel Yönetici

sempozyum fiyatı biraz yüksek geldi bana.. günlüğü 200liradan da fazlaya geliyor.. son kayıt tarihi 15şubat olmasına rağmen sadece 3 kişi kesin kayıt yaptırmış :)

4. Tuğba Coşkun

Tuğba Coşkun CMNet Üyesi

25 ine kadar uzatılmış .Son bakanlığın düzenlediği eğitim eğitim+havaalanı-otel arasıyol+otel = 550 tlödemiştim(3gün) tabi uçak+150 tlonunla kıyaslanırsa çok pahalı değil aslında

5. Can Avşar

Can Avşar Genel Yönetici

bugün yenilenmiş evet.. çed ve izleme gibi son tarih 25 şubat yapmışlar bunuda.. bence dahada uzatılır yada iptal edilir bu sempozyum..

6. Tuğba Coşkun

Tuğba Coşkun CMNet Üyesi

biraz daha uzatılır tarihi :)

7. Can Avşar

Can Avşar Genel Yönetici

dediğimiz gibi 10 marta uzatıldı şimdi de :)

8. Uğur B.

Uğur B. CMNet Üyesi

çok pahalı bu tarz eğitimlerde

9. elfcn

elfcn CMNet Üyesi

forumdan katılan var mı??? yararlı bir sempozyum olacağa benziyor
    bi ara katılımcı listesi yayınladılar 3 kişiydi onaylanan ama sonra kaldırdılar galiba:S

10. Can Avşar

Can Avşar Genel Yönetici

sempozyuma dış katılımcı olarak katılıcam..

11. Metin Koci

Metin Koci CMNet Üyesi

hepimiz katılmalıyız arkadaşlar çok faydalı bi eğitim olacağı kanaatindeyim

12. Serhat Güler

Serhat Güler CMNet Üyesi

Sadık Güven bunu beğendi.
  13. Can Avşar

Can Avşar Genel Yönetici

14. Merve Yeşildağ

Merve Yeşildağ CMNet Üyesi

6 nisan yazıyor davetyede :)daha yenı geldı elime pahalı diye basvuru yok herhalde:)

15. Müjdat Öner

Müjdat Öner CMNet Üyesi

o yazılanlar geçen senenin.:D

16. Merve Yeşildağ

Merve Yeşildağ CMNet Üyesi

nasıl yani daha şimdi kargo geldı elıme:) aman tanrım kandırıldım mı:S:D:D

17. Can Avşar

Can Avşar Genel Yönetici

Konu başlığında da yazıldığı üzere 2011 yılına ait sempozyum yer almaktadır. 2012 yılına ait önümüzdeki aylarda olacak sempozyum bilgileri yazışmalar içerisinde mevcuttur.

2011 Atık Yönetimi Sempozyumu - Antalya konusuna benzer içeriklerimiz
  1. 3.Atık Teknolojileri Sempozyumu ve Sergisi 2 - 3 Kasım 2011 / İSTANBUL

IWES 2011- 3.Atık Teknolojileri Sempozyumu ve Sergisi Tarihi 2-3 Kasım 2011 Olarak Değiştirildi... 3-4 Kasım 2011 tarihlerinde WOW Convention Center' da gerçekleştirilecek IWES 2011- 3.Atık Teknolojileri Sempozyumu ve Sergisi tarihi bir gün önceye alınarak 2 - 3 Kasım 2011 (Çarşamba-Perşembe) olarak değiştirildi. Atık teknolojileri konusunda her türlü gelişmenin ve teknolojik ilerlemenin...
  2. 2012 Atık Yönetimi Sempozyumu - Antalya

Sayın İlgili; 2001 yılında T.C.Çevre ve Orman Bakanlığı bünyesinde kurulan Türkiye Çevre Koruma Vakfı, Bakanlığın desteklenmesi ve güçlendirilmesi faaliyetleri yanında, ülkemiz çevre değerlerinin korunması ve geliştirilmesine yönelik çalışmalara katkı ve destek sağlayan bir sivil toplum kuruluşu olarak faaliyetini sürdürmektedir. Bu nedenle, T.C.Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Çevre...
  3. TUCEV Atık Yönetimi Sempozyumu

Sayın İlgili; 2001 yılında T.C.Çevre ve Orman Bakanlığı bünyesinde kurulan Türkiye Çevre Koruma Vakfı, Bakanlığın desteklenmesi ve güçlendirilmesi faaliyetleri yanında, ülkemiz çevre değerlerinin korunması ve geliştirilmesine yönelik çalışmalara katkı ve destek sağlayan bir sivil toplum kuruluşu olarak faaliyetini sürdürmektedir. Bu nedenle, T.C.Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Çevre Yönetimi...
  4. 2012 Atık Yönetim Sempozyumu (Antalya)

Sayın İlgili; 2001 yılında T.C.Çevre ve Orman Bakanlığı bünyesinde kurulan Türkiye Çevre Koruma Vakfı, Bakanlığın desteklenmesi ve güçlendirilmesi faaliyetleri yanında, ülkemiz çevre değerlerinin korunması ve geliştirilmesine yönelik çalışmalara katkı ve destek sağlayan bir sivil toplum kuruluşu olarak faaliyetini sürdürmektedir. Bu nedenle, T.C.Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Çevre...
  5. Atık Yönetimi Sempozyumu sunumları (TÜÇEV)

arkadaşlar yardımcı olacagını düşündüğüm bir döküman. dosya boyutu büyük olduğu için linki veriyorum. http://www.tucev.org/duyuru_detay.php?id=20