Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

2013-2014 yaz dönemi erasmus staj / yardım

Konu, 'Staj İmkanları' kısmında Fatih D. tarafından paylaşıldı.

1. Fatih D.

Fatih D. CMNet Üyesi

Merhabalar,

Ben Çukurova Üni. açmış olduğu Erasmus Staj programına katılmaya hak kazandım. Polonya'da staj yapacağım bir işletme arıyorum fakat henüz bulamadım. Daha önce erasmus programı ile staj yapan ya da staj yeri ayarlama konusunda fikir sahibi olan varsa bana yardımcı olur musunuz?

Teşekkürler.

2. Fatih D.

Fatih D. CMNet Üyesi

Koskoca CMNet 'de hiç mi bu konu hakkında bilgisi olan yok ? :)

3. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

1 saatte cevap gelmesini beklemek haksızlık olur Fatih bey,

Birde hafta sonu az sabır lütfen..

4. Fatih D.

Fatih D. CMNet Üyesi

Teşekkür ederim. Konuyu da size yazmadan önce açtım yoksa 1 saatte cevap verilemeyeceğinin bilincindeyim. Yine de ilgilendiğiniz için sağolun Fatih Bey.
    Güncel + + +
    Güncel +

2013-2014 yaz dönemi erasmus staj / yardım konusuna benzer içeriklerimiz
  1. erasmus ile staj

Merhabalar, Akdeniz Üni. 2. sınıf öğrencisiyim.Erasmus ile staj yapma imkanı kazandım ancak nereye,hangı ulkeye gıdıcegımı hıc bılmıyorum.Firma ise hala bulabilmiş değilim.Daha once gidenler varsa yardımda bulunabilirler mi?Teşekkürler
  2. Tecrübe dönemi kapandı, yetenek dönemi başladı..

İş görüşmelerinde adayların önündeki en büyük engellerden biri deneyim. Pek çok yetenekli kişinin yüzüne sırf deneyimi olmadığı için kapılar kapatılıyor. Ancak son dönemde iş verenler deneyime değil yeteneğe odaklanmaya başladı. HR dergi tarafından geçtiğimiz hafta düzenlenen ve Davranış Bilimleri Enstitüsü’nün (DBE) resmi sponsorluğunda gerçekleştirilen “8. Seçme ve Yerleştirme...
  3. Erasmus yardım !

Ben Fırat Üniversitesi Çevre Mühendisliği 3. sınıf öğrencisiyim. Dördüncü sınıfın ilk dönemi için erasmus programıyla üniversitemizin anlaşmalı olduğu ülkelerden birine gitmek istiyorum. Benim merak ettiğim ve beni tedirgin eden tek şey o üniversitelerin Çevre müh. bölüm dersleriyle benim normalde alabileceğim dersler aynı olurmu ? bunu nerde öğrenebilirim ? eramusla gidecem diyede 1 sene okul...
  4. 2013 manisada staj yeri arayanlar

Keksinoğlu A.Ş Stajyer alım başvuruları Mayıs sonuna kadar devam etmektedir. Bilgi almak isteyenler benimle irtibata geçebilirler.
  5. 2014 yılı çevre cezaları(açıklamalı ve 2013 yılı ile karşılaştırmalı)

2014 Yılı Çevre Kanunca Uygulanacak Cezalar Bendler halinde değilde açıklamaları ve karşısında ceza miktarını ayrıyeten 2013 yılıyla karşılaştırmalı halini veren tablo küçük satır kaymaları olmuş olabilir.Bilgi amacıyla elinizde durmasında fayda var. Kolay Gelsin...