Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

21 Ekim İSG Uzmanlık Sınav Duyurusu ve Sınav Konuları

Konu, 'CMNet Forum Arşivi' kısmında Emine Uğurel tarafından paylaşıldı.

1. Emine Uğurel

Emine Uğurel CMNet Üyesi

Duyuruda söz edilen konu dağılımı içerisinde -Teknik- adı altında geçen konular hangileridir acaba bu konuda bilgisi, fikri olan arkadaşlar var mıdır ?

Ekli Dosyalar:

Ezgi Ateş bunu beğendi.
  2. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

Sanırım rakama dayalı sorular olabilir. Sınır değerler vb gibi.

3. Derya Akpınar

Derya Akpınar CMNet Üyesi

bundan sonraki sınav tarihi hakkında bilgisi olan var mıdır?

4. nadal20

nadal20 CMNet Üyesi

bundan sonraki isg sınavı 2013 mayıs olacak... tam tarihi kesinleşmedi galiba... sınav için yeni eğitimler başladı...

5. Derya Akpınar

Derya Akpınar CMNet Üyesi

teşekkür ederim bilgi için.

21 Ekim İSG Uzmanlık Sınav Duyurusu ve Sınav Konuları konusuna benzer içeriklerimiz
  1. isg c sınıfı uzmanlık sınav sonuçalrı

arkadaşlar 2 temmuz da yapılan c sınıfı uzmanlık sınavı sonucları açıklandı :) ben geçmişim http://www.meb.gov.tr/sinavlar/sorgu/diger/Ss/2011/IsYeriHekim_IsGUven_Uzm_Snv/Ss_Frm.asp
  2. 13.05.2012 İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanlık Belge ile İlgili Bakanlık Duyurusu

İşyeriHekimliği ve İş Güvenliği Uzmanlığı sınavında başarılı olanların dikkatine Bilindiği üzere işyeri hekimliği ve iş güvenliği uzmanlığı sınavı13 Mayıs 2012 tarihinde gerçekleştirilmiş ve sonuçları ilan edilmiştir. İlan edilen sonuçlara göre sınavda başarılı olan adayların belgetalebi başvurularını eğitim kurumları aracılığıyla değil doğrudan GenelMüdürlüğümüze yapmalarıgerekmektedir....
  3. Rusya'da nükleer mühendislik alanında 2013 senesi eğitim programı sınav duyurusu

1. Genel bilgi ve adaylarda aranan şartlar: 1.1. Eylül 2013 tarihinde başlayacak akademik dönemde Rusya Federasyonu’nda Ulusal Nükleer Araştırma Üniversitesi Moskova Fizik Mühendisliği Enstitüsü’nde (MEPhI) eğitim almak üzere Türkiye'deki üniversitelerin Fen-Edebiyat ve Mühendislik Fakülteleri’nin, fizik ve/veya matematik derslerinin okutulduğu tüm bölümlerinin hali hazırda “1., 2., 3. ve 4....
  4. 21 aralık 2013 sınav duyurusu

http://www.meb.gov.tr/sinavlar/dokumanlar/2013/duyuru/IsSagl%C5%9FigiIsGuvn_IsYeriHekim_Uzm.pdf *SINAV ÜCRETİ 35 (otuzbeş) TL KDV dahil sınav ücretini 22 Kasım-03 Aralık 2013 tarihlerinde; MEB Destek Hizmetleri Genel Müdürlüğü Döner Sermaye İşletmesi’nin T.C. Ziraat Bankası Ankara Başkent Şubesi, Türkiye Vakıflar Bankası Ankara Merkez Şubesi veya Türkiye Halk Bankası Küçükesat Şubesinden...