Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

26.01.2012 Mobil imza problemi

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında S.Gönenç Çalıcı tarafından paylaşıldı.

1. S.Gönenç Çalıcı

S.Gönenç Çalıcı CMNet Üyesi

Arkadaşlar bugün Mobil imza atabilen var mı? Sabahtan beri imza atmaya çalışıyorum ancak imza bilgisi gönder dediğimde numara ekranına geri dönüyor

2. cemba82

cemba82 CMNet Üyesi

Şuna benzer bir hata ise aynısı bende de oluyor :

3. S.Gönenç Çalıcı

Bende herhangi bir hata çıkmıyor sadece numara girdiğimiz kısıma geri dönüyor. Dün yoktu bende böyle bir problem. İnternet bankacılığına falan giriş yaptım mobil imza ile problem çıkmadı. Ama sistemde atamıyorum.

4. cemba82

cemba82 CMNet Üyesi

Sertifika yenileme benzeri problemler olabiliyor diyecektim ama internet bankacılığında kullanabildiyseniz yine e-izinle ilgili gibi görünüyor.

5. S.Gönenç Çalıcı

Bugün böyle geçecek herhalde yarına düzelir umarım.

6. S.Gönenç Çalıcı

Biraz önce denedim şu anda çalışıyor. Bundan sonra imzalama işlerini gece yapmak gerek herhalde =)

7. cemba82

cemba82 CMNet Üyesi

Geçmiş olsun :) Yoğunluktan mı artık öyle bir gidip geliyor sistem her zaman :p

8. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

mobil imza benim bugün ömrümden birkaç yılımı aldı diyebilirim ...:(

26.01.2012 Mobil imza problemi konusuna benzer içeriklerimiz
  1. E-imza problemi

Bakanlığın sayfasına giriş yapıyorum ama 64 bit kullandıgım için Dijital İmza Kurulum programını yükleyemiyorum,64 bit işlemcide bu işi yapabilen oldu mu? 64 bit bilgisayarla ben imza işlerimi yürütemeyecekmiyim yoksa.
  2. E-imza problemi

çalıştığım işyerinden ayrıldım ve bunu bakanlıga bıldırmek için çevre görevlisi olarak gözüktüğüm firmadan ayrıldığımı göstermek için elektronik imza kullanmam gerekiyor.Elektronik imza ile imzalarken şifreyi yazdıktan sonra internet düşmüş gibi explorer hata veriyor.Bunun nedeni nedir?Bir türlü sistemde işten ayrıldığımı beyan eden imzayı atamıyorum ?
  3. Mobil İmza Problemi

iyi günler ben mobil imza kullanıyorum.Mobil imza bilgisi telefonuma gelmiyor. Programlarda Windows XP int. exp. 8 istiyor ve Internet explorer 9 u kaldırın diyor.Kaldırdım ama explorer 8 le de olmuyor.benim pc de windows 7 yüklü .Acaba bundan dolayımı çalışmıyor diye düşünüyorum ama şimdiye kadar kullanıyorduk sorun çıkmıyordu. Bakanlıktaki Can Beyi arıyorum ama açan yok :( Hatanın nerden...
  4. E. imza veya Mobil imza kullanımı

Herkese selamlar... Çevre görevlisi sertifikası alıcağım bu E-imza veya mobil imza sahibi olan arkadaşlarımız sizce hangisi daha kullanışlı incelediğimde, yıllık ücretli olanlar var , avea ve turkcelde ama kullanış olarak hangisi daha avantajlı daha rahat ve kullanımı nasıldır?
  5. E-İmza ve Mobil İmza Sorunu Hk.

E-çevre izinlerinde e-imza yada mobil imza sorunu yaşayan arkadaşlar, yeniden deneyebilirler mi, sorunun çözülmüş olması lazım. İyi Çalışmalar Dilerim.