Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

[28/07/2013] CMnet İstanbul İftar Programı

Konu, 'Etkinlik Duyuruları' kısmında Murat Erdem tarafından paylaşıldı.

1. Murat Erdem

Murat Erdem Genel Yönetici

CMNet İstanbul buluşmasının ilkini iftar programı olarak başlatıyoruz. İmkanı olan tüm üyelerimizin katılımını bekliyoruz.

Buluşma Yeri : Filizler Köftecisi
    Adres : Harem Sahil Yolu no:61 (Kız Kulesi Karşısı)

Tarih : 28.07.2013
    Saat : 18:30

Not : İftar Menüsü fix menü olup fiyat olarak 55tl dir.

Güncelleme Fotoğraflar burada:

262-1375248197-2369345f754101c0b7aa9ee2df842b19.jpg 259-1375248183-fcd4d9388b0e63e069b10cd40429b267.jpg 263-1375248201-0924ccabd7c0f67ff2ca55e2d1723c9e.jpg 260-1375248188-ecc3a51434a823f2520cbe4ddcb16e89.jpg 261-1375248193-4442d10ca5a9f2af324df5d179a5d1df.jpg 264-1375248208-35621131197e1dfa6db8e8aaf0258136.jpg
    265-1375248243-4967d9d27921543e3e0a128de91588a5.jpg

2. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Etkinlik ile ilgili yazışmalara bu başlık altından devam edelim. Ben eşimle geleceğim mekan ayarlarken sayı için bilginiz olsun. Ayrıca Muratta Raşiti alıp gelirse iyi olur :)

Eşli gelecek arkadaşlar durumu belirtirlerse sayı için iyi olacaktır..

Aykut Özcan ve Murat Erdem bunu beğendi.
  3. Melih Coşar

Melih Coşar Genel Yönetici

Katılamıyorum ama gönlüm sizlerle

Fatih Özcan, Melis Kara ve Cansu Bağ bunu beğendi.
  4. Murat Erdem

Raşit'siz olur mu hiç ;) Zaten haber verdim kardeşime hemen. Mekan konusunu sıkıntı etmeyin ben gelmeyi düşünen arkadaşlara sordum genel olarak Filizler Köftecisi istendiği, diğerlerinin de farketmez dediği için böyle planladık, hiç sorun değil ama aksini düşünen arkadaşların bugün içinde mutlaka dönüş yapması gerekir.

5. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

bende katılmayı çok isterdim ama katılamıyorum :.( bir dahaki sefere bende varım:)

Murat Erdem ve Fatih Özcan bunu beğendi.
  6. Aykut Özcan

Aykut Özcan Genel Yönetici

Çevre Mühendisi değilim ama katılmam da sakınca yoktur umarım :)

Can Avşar ve Fatih Özcan bunu beğendi.
  7. Fatih Özcan

Tabi ki katılabilirsin..

8. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

Bu güzel buluşmaya katılabilmeyi ben de çok isterdim..bir sonrakinde görüşebilmek dileğiyle diyorum..
    güzel zaman geçirin:asik:

9. Can Avşar

Can Avşar Genel Yönetici

İstanbul' da olsam katılmayı isterdim. :) iyi iftarlar arkadaşlar....

Fatih Özcan bunu beğendi.
  10. Fatih Özcan

Al eşinide gel Can 'ım :)

11. gülay

gülay CMNet Üyesi

Nedense 5.Caddeyi sevdim ben :) canlı müzik olması da pek bir iyi ;)

12. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

Sohbet ederiz ya Gülaycım. Ne gerek var canlı müziğe. İkinci buluşmada canlı müzik olur.;)

13. gülay

gülay CMNet Üyesi

Bana hepsi uyar :)
    Misafir kabul ediyon mu ben :D

14. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

Elbette her zaman :)

15. gülay

gülay CMNet Üyesi

O zaman sana sığınıyorum dönmeyi gözüm kesmiyor zaten İzmitliler yan çizdi yanlız kaldım. :hasta:

Kaçta toparlanırız?
    Tam iftar saati değildir herhalde o_O

Fatih Özcan bunu beğendi.
  16. Fatih Özcan

Murat Erdem mekan ile görüşüp iftardan 2 saat erken önce toplanıp toplanamayacağımız konusunda bilgi alabilir misin? Cevaba göre gerekirse yeri değiştirelim..

gülay bunu beğendi.
  17. Gökhan Ş.

Gökhan Ş. CMNet Üyesi

katılabilmeyi çok isterdim fakat başka birisine sözüm var o güne >.<
    bir daha ki sefere diyelim

18. Fatih Özcan

Etkinliğe belki cevabı veren arkadaşlardan katılım durumunu netleştirmelerini bekliyoruz. Murat Erdem sayı vermesi gerekecektir ilgili mekana..

19. Murat Erdem

Ben 15 kişilik olarak rezervasyon yaptırmıştım, eksik gelmesi durumunda sıkıntı yok ama kişi sayısı bu rakamdan fazla olursa mecburen yer sıkıntısı olacaktır. Gerçi katılımcı sayısına bakılırsa bu rakama ulaşması de pek mümkün görünmüyor ama yine de tedbir almakta fayda var. 19:30 da masalar hazır vaziyette olacakmış, bilginize..

Göksel Kurtuluş bunu beğendi.
  20. Fatih Özcan

Murat Erdem arkadaşlardan özel mesaj yoluyla telefon numaralarını alırsan iletişim açısından sıkıntı yaşamamış oluruz..

[28/07/2013] CMnet İstanbul İftar Programı konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Rusya'da nükleer mühendislik alanında 2013 senesi eğitim programı sınav duyurusu

1. Genel bilgi ve adaylarda aranan şartlar: 1.1. Eylül 2013 tarihinde başlayacak akademik dönemde Rusya Federasyonu’nda Ulusal Nükleer Araştırma Üniversitesi Moskova Fizik Mühendisliği Enstitüsü’nde (MEPhI) eğitim almak üzere Türkiye'deki üniversitelerin Fen-Edebiyat ve Mühendislik Fakülteleri’nin, fizik ve/veya matematik derslerinin okutulduğu tüm bölümlerinin hali hazırda “1., 2., 3. ve 4....
  2. [18/08/2013] ankara'daki cmnet üyeleri buluşuyor

Arkadaşlar, buluşmanın İzmir etkinliği ile çakışmaması için buluşma tarihini 18 Ağustos'a almış bulunmaktayım. Yer : Aylak Madam (Batıkentten metro'ya binin, son durak Kızılayda inin. Yüksel Caddesi çıkışından çıkın Aba Piknik'ten sola dönün. Karşılıklı Dost Kitabevi ve Dost CD dükkanlarını göreceksiniz. İşte ben de Dost CD'nin önünde CMNET kağıdı ile bekliyor olacağım) iletşim : Melih Türkay...
  3. Istanbul 'da cmnet üyeleri buluşuyor [kamuoyu yoklaması]

Arkadaşlar, Bu konuyu açmamın nedeni olası bir istanbul buluşmasına kimlerin katılabileceğini öğrenmek içindir. Ay itibariyle buluşma muhtemelen iftar olarak düzenlenebilir. Mekan, Zaman önerilerinizi bekliyor ve olası bir buluşmaya katılıp katılmayacağınızı bildirmenizi istiyoruz. iftar programı olması ihtimali içinde görüş bildirirseniz memnun olurum..
  4. Cmnet istanbul buluşması (anket)

Arkadaşlar İstanbul'da düzenlenecek buluşma için aşağıdaki linkte bulunan anket vasıtasıyla tarih önerilerinizi bildirebilirsiniz. Link sayfası üstte kalması açısından yeni konu oluşturdum. Anket için TIKLAYIN Anket Sonuçları
  5. [07/12/2013] "genç" çevre mühendisleri 07.12.2013 cumartesi istanbul'da bir araya...

Çağrımız Mesleğimize, Çağrımız Odamıza, Çağrımız İSTANBUL’a… 2010 yılından beri Odamızın birçok organında çalışma yapmış olan “genç” Çevre Mühendisleri olarak Mesleğimize, Odamıza, Ülkemize sahip çıkmak üzere İstanbul’da bir araya geliyoruz. Hızla büyüyen şehirlerimiz çevre sorunlarını geçmişten bugüne beraberinde taşımaktadır. Sanayileşen şehirlerimiz ile çevre sorunlarının çözümünde bilim...