Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

7 eğitim 7 sertifika

Konu, 'CMNet Forum Arşivi' kısmında envercigsar tarafından paylaşıldı.

 1. envercigsar

  envercigsar CMNet Üyesi

  ŞLETMELER VE ÇALIŞANLAR İÇİN ISO KALİTE
  YÖNETİM SİSTEMLERİ EĞİTİMİ’NİN ÖNEMİ
  Bugün insan yaşamının her alanında standartlar kullanılmaktadır. Kullanılan bu standartlar yaşam kalitesini yükseltmekte, ürünlerin emniyetini,can ve mal güvenliğini sağlayıcı bir şekilde üretilerek piyasaya arzını sağlamaktadır.Günümüzde standartlar geçmişte hiçbir zaman olmadığı kadar önem kazanmıştır. Standartlar, basitten karmaşığa,en küçükten en büyüğe, yöreselden küresele her türlü ürün ve hizmete damgasını vurmaktadır.Küresel tedarik zincirinin bel kemiğini ise yine standartlar oluşturmaktadır.
  Uluslar arası standardizasyon kuruluşları,iş dünyasının,devletlerin ve toplumların karşılaştığı teknik ve ekonomik güçlükleri aşmak için çözümler üreterek bu çözümleri standart olarak yayınlamakta ve bu standartlar kullanıcıların hizmetine sunulmaktadır. Standartlar, Tedarikçi-Müşteri arasındaki bağlantıların her yerde tek tip haline gelmesini sağlayarak ticaretin daha hızlı,emniyetli ve ekonomik olmasını sağlamaktadır.
  Standartlar çözüm getirir,insanları ve dünyayı birbirine bağlar.
  Uluslar arası standardizasyon,işletmeler açısından ne kadar önemli ise bünyelerinde bu konularda eğitim almış ve bilgili personeller bulundurmaları da bir o kadar önemli ve gereklidir.Bu gerekliliği yerine getirebilmek açısından belirli dönemlerde eğitim programları hazırlayarak personellerinin daha da kalifiye ve uluslar arası standartlara uygun hale gelmelerini sağlamalıdırlar.
  Çalışanlar açısından da bu eğitimleri almak çok önemlidir.Sadece diploma veya İngilizce bilgisiyle iş bulmanın imkansız hale geldiği günümüzde iş verenlerin beklentileri de bu yönde artmıştır.Uluslar arası standartlar (ISO) hakkında bilgisi olan kişiler,işverenler tarafından tercih nedeni olmaktadırlar. Çalışılan işletmelerde de kariyer sahibi olmak ve bu kariyeri ilerletebilmek için de bu eğitimleri almak çok önem arz etmektedir.
  Eğitimlerimiz sonucunda katılımcılara :
  - Stratejik Yönetim
  - ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi
  - ISO 9001:2008 İç Tetkikçi
  - OHSAS 18001 İş Sağlığı Ve Güvenliği
  - ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi
  - ISO 22001 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi
  - Entegre Yönetim Sistemi
  Konularında eğitim ve bu konularda bilgi ve yeterliliğe sahip olduklarını belgeleyebilecekleri uluslar arası geçerliliğe sahip Eğitim Sertifikaları verilecektir.
  eğitim: tüm iller(20 kişi iseniz iliniz e gelelim 20 Kişi değiliz diyorsanız eğitim cd ve sertifakalarınızı adresinize yollayalım)
  mail:envercigsar@gmail.com
  tel:05393757526
  fiyat:350tl
  http://www.isguvenligi-uzmani.org/is-guvenligi-2/7-egitim-7-sertifika.html
   
  Mürüvet Hazel Öztekin bunu beğendi.
 2. Meltem OSMANOĞLU

  Meltem OSMANOĞLU CMNet Üyesi

  arkadaşlar siz bu egitimler hakkında ne düşünüyorsunuz ???
  bide ilanı yapan arkadaşa bi sorum olacak bu alacagımız sertifika yetkili bi kuruluştanmı?
   
 3. envercigsar

  envercigsar CMNet Üyesi

  evet arkadaşlar yetkili bir kurum galiba ucuz olunca dikkat çekti eğitim sertifika ve detaylı bilgiler için arayınız
   
7 eğitim 7 sertifika konusuna benzer içeriklerimiz
 1. A-1 Tipi Temel Egitim ve Saha Olcumleri Sertifika Programi

  A-1 Tipi Temel Egitim ve Saha Olcumleri Sertifika Programi 3-4-5 Eylul 2009 tarihlerinde gerceklestirilecektir. Egitim ile ilgili detayli bilgi asagida yer almaktadir: Sure: 14 Saat Son Basvuru Tarihi: 31 Ağustos 2009 Egitim Tarihi: 3-4-5 Eylul 2009 Egitim Programi: Persembe : 09.30 - 16.30 / Cuma : 09.30 - 16.30 / Cumartesi : 09.30 - 10.30 Ucret (KDV Dahil): 320 TL...
 2. Biyoyakıta sertifika zorunluluğu

  Avrupa dışından gelen ürünlerin örneğin çocuk işçi çalıştırılarak ya da çevreye zarar verilerek üretilmesinin önüne geçmek üzere çeşitli sertifika sistemleri var. Bu zorunluluk yakında biyoyakıt için de geçerli olacak. Deutsche Welle Türkçe'nin bu konuda yaptığı haber şöyle;Küresel ticaret genişledikçe, kontrolü de bir o kadar güçleşiyor. Avrupalı tüketici, satın aldığı ürünün ne...
 3. bilgi teknoloji sertifika programı

  kişisel mailime geldi paylaşmak istedim sizlerle. ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ “BİLGİ TEKNOLOJİLERİ SERTİFİKA PROGRAMI” UZAKTAN EĞİTİM Eğitim Süresi - 9 Ay [COLOR=black]Sayın İlgili [COLOR=black]İş dünyamızda sektörün ihtiyacını karşılamak üzere her yıl düzenli olarak Orta Doğu Teknik Üniversitesi ile ortaklaşa açmakta olduğumuz “Bilgi Teknolojileri Sertifika Programı”...
 4. ISO eğitimleri sertifika programları

  Ben birinci sınıfa yeni geçtim TRAKYA - KALİTE YÖNETİM SİSTEMLERİ (ISO) EĞİTİMLERİ - SERTİFİKA PROGRAMI adında bir etkinliğe katılmak istiyorum sizce daha erken mi ne zaman böyle etkinliklere katılmalıyım ve ne gibi kriterlere dikkat etmeliyim?
 5. Sakarya'da iso sistemleri eğitimi 3 eğitim 6 sertifika 100 tl!!

  SAKARYA’DA ISO SİSTEMLERİ EĞİTİMLERİ 100 TL !!! DOLU DOLU, UYGULAMALARLA TAM 3 EĞİTİM ve 6 SERTİFİKA..... Nasıl mı? 3 gün boyunca Baş Denetçi ve aynı zamanda Kalite Yönetim Sistemleri Uzmanı olan Veli Ayçiçek Hocamız tarafından eğitim alıyorsunuz ve eğitim konuları ile ilgili 3 Türkçe 3 de İngilizce olmak üzere toplam 6 sertifikaya sahip oluyorsunuz. Eğitimimiz PRESTİJ KONGRE ve DÜĞÜN...