Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

A-1 Tipi Temel Egitim ve Saha Olcumleri Sertifika Programi

Konu, 'Eğitim Duyuruları' kısmında Tarık Can tarafından paylaşıldı.

1. Tarık Can

Tarık Can Genel Yönetici

A-1 Tipi Temel Egitim ve Saha Olcumleri Sertifika Programi 3-4-5 Eylul
    2009 tarihlerinde gerceklestirilecektir.

Egitim ile ilgili detayli bilgi asagida yer almaktadir:

Sure: 14 Saat

Son Basvuru Tarihi: 31 Ağustos 2009

Egitim Tarihi: 3-4-5 Eylul 2009

Egitim Programi: Persembe : 09.30 - 16.30 / Cuma : 09.30 - 16.30 /
    Cumartesi : 09.30 - 10.30

Ucret (KDV Dahil): 320 TL

Yer: ODTU Surekli Egitim Merkezi

Katilimci Sayisi: 25 Kisi

Kimler Katilabilir: Cevresel Gurultunun Degerlendirilmesi ve Yonetimi
    Yonetmeligi'nin uygulanmasindan sorumlu kurum ve kuruluslardan saha
    olcum calismalarinda ozellikle destek eleman olarak calisacak 2 yillik
    yuksek okul ve/veya lise mezunu olanlar bu programa katilabilir.

Sertifika programina kesin kayit yaptirmak icin, oncelikle egitim
    programinda yeterli kontenjan olup olmadigini telefonla teyid etmeniz
    gerekmektedir.

Her 2 grup icinde, kontenjanlar dolduktan sonra kayit kabul edilmeyecektir.

M. Arzu ARUNTAS
    ODTU Surekli Egitim Merkezi
    www.sem.metu.edu.tr
    Tel: 90 312 210 35 46
    Faks: 90 312 210 79 61

A-1 Tipi Temel Egitim ve Saha Olcumleri Sertifika Programi konusuna benzer içeriklerimiz
  1. B Tipi Sertifikaya Yönelik Eğitim Programı

ÇEVRESEL GÜRÜLTÜ DÜZEYİNİN HESAPLANMASI, DOZ-ETKİ ANALİZLERİ İLE ETKİLENME DÜZEYİNİN TESPİTİ VE GÜRÜLTÜ HARİTALARININ HAZIRLANMASI B TİPİ SERTİFİKA PROGRAMI KATILIM KOŞULU: Çevresel Gürültünün Değerlendirilmesi ve Yönetimi Yönetmeliği’nin 38 inci maddesi gereği çalışmaları ve yapıları uyarınca gürültü kirliliğine neden olan ve Ek-VII Liste A ve B’de yer alan işletmelerin Gürültü Kontrol İzin...
  2. A-2 tipi mühendislik akustigi sertifika programı

A-2 Tipi Muhendislik Akustigi Sertifika Programi 12-16 Eylul 2009 tarihleri arasinda gerceklestirilecektir. Egitim ile ilgili detayli bilgi asagida yer almaktadir: Sure: 26 Saat Son Basvuru Tarihi: 9 Eylul 2009 Egitim Tarihi: 12-16 Eylul 2009 Egitim Programi: Cumartesi : 09.30 - 16.30 / Pazar : 09.30 - 16.30 / Pazartesi : 09.30 - 16.30 / Salı : 09.30 - 16.30 / Çarşamba...
  3. bilgi teknoloji sertifika programı

kişisel mailime geldi paylaşmak istedim sizlerle. ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ “BİLGİ TEKNOLOJİLERİ SERTİFİKA PROGRAMI” UZAKTAN EĞİTİM Eğitim Süresi - 9 Ay [COLOR=black]Sayın İlgili [COLOR=black]İş dünyamızda sektörün ihtiyacını karşılamak üzere her yıl düzenli olarak Orta Doğu Teknik Üniversitesi ile ortaklaşa açmakta olduğumuz “Bilgi Teknolojileri Sertifika Programı”...
  4. İklim Stratejileri ve karbon piyasaları sertifika programı

İklim değişikliği sorunu dünya için olduğu kadar firmalar için de riskler oluşturmaktadır. Bununla birlikte, bu sorunla mücadele etmek amacıyla alınacak önlemler aynı zamanda şirketler için fırsatlar da içermektedir. Düşük karbon içeren ekonomik bir modeli benimsemiş, karbon ayak izini ölçmüş ve azaltma girişimlerinde bulunmuş firmalar, piyasalarda önümüzdeki yılların lider firmaları olmaya...
  5. 7 eğitim 7 sertifika

ŞLETMELER VE ÇALIŞANLAR İÇİN ISO KALİTE YÖNETİM SİSTEMLERİ EĞİTİMİ’NİN ÖNEMİ Bugün insan yaşamının her alanında standartlar kullanılmaktadır. Kullanılan bu standartlar yaşam kalitesini yükseltmekte, ürünlerin emniyetini,can ve mal güvenliğini sağlayıcı bir şekilde üretilerek piyasaya arzını sağlamaktadır.Günümüzde standartlar geçmişte hiçbir zaman olmadığı kadar önem kazanmıştır. Standartlar,...