Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

AB Çevre Ödülleri Türkiye Programı için başvurular sürüyor

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında Tarık Can tarafından paylaşıldı.

1. Tarık Can

Tarık Can Genel Yönetici

Eki Görüntüle 11810

Avrupa Birligi'ne (AB) üye ve üyelik surecinde olan toplam 28 ülkede sürdürülebilirlik konusunda başarılı çalışmalarıyla on plana çıkan işletmelere verilen AB Cevre Ödülleri için başvurular, 30 Ekim 2009 tarihine kadar devam ediyor.

İşletmelere Avrupa ve Türkiye pazarında büyük bir kurumsal itibar kazandıracak söz konusu ödül surecine katılmak için öncelikle REC Türkiye ve TUSİAD işbirliğinde düzenlenen AB Cevre Ödülleri-Türkiye Programı'nda dereceye girmek gerekiyor. Ulusal programda dereceye giren işletmeler AB tarafından düzenlenen ödül surecine katılmaya hak kazanıyor.

Ülkemizde sürdürülebilirlik için inovasyonun teşvik edilmesi amacıyla üçüncü kez düzenlenen AB Çevre Ödülleri-Türkiye Programı'nda "Yönetim", "Ürün" ve "Süreç" kategorisi olmak üzere üç kategoride ödül veriliyor.

Ayrıntılı bilgi için tıklayın.

AB Çevre Ödülleri Türkiye Programı için başvurular sürüyor konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Türkiye 'de Kağıt Sektörü için Çevre Standartları ve Atık Kağıt Geri Kazanımı

Bu çalışmada, Türkiye’nin Avrupa Birliği’ne uyumu sürecinde kağıt sektörü için getirilen çevre standartları ve atık kağıt geri kazanımı incelenmiştir. Bu amaçla çalışma sunulurken öncelikle AB’ye aday olan ülkemizdeki kağıt sektörü detaylı olarak araştırılmış, AB ile karşılaştırılmış ve kağıt sektörünü ilgilendiren Avrupa Birliği çevre direktifleri incelenerek Türkiye’deki son durum ortaya...
  2. Çevre için Liderler Grubu Türkiye'de kurulacak

Avrupa Birliği ve İngiltere'de faaliyet gösteren Çevre için Liderler Grubu TÜSİAD ve Bölgesel Çevre Merkezi REC'in girişimleriyle Türkiye'de de kurulacak. İklim değişikliğiyle mücadele yalnızca bir çevre sorunu değil, aynı zamanda ekonomik ve sosyal bir olgu. Dünyanın bugün karşı karşıya olduğu küresel iklim aciliyeti Türkiye’yi...
  3. Çevre Ödülleri

konunun nereye ait olduğuna karar veremedim.. Çevre Ödüllerine başvurmak isteyen bir firma, gerekli belgelerle beraber istenen "Ödüllere Başvuru Nedeni (1 sayfa olacak şekilde Gerekçe Raporu ile açıklanacaktır.)" dilekçesine 1 sayfa ne yazabilir diye fikir almak istedim. benim düşündüklerim maksimum 3 4 satır oluyor da...fikir alayım lütfen.
  4. E-İmza İçin kullanılan Dijital İmza Kurulum Programı Hk. (Olmazsa Olmaz)

Arkadaşlar E-Çevre İzinlerinde kullandığımız e-imza nın çalışabilmesi için gerekli http://izinlisans.cevre.gov.tr/DijitalImzaKurulum/DijitalImzaSetup.jar adresinden indirebileceğimiz DİJİTAL İMZA KURULUM PROGRAMI'nda "Yükle" butonunu tıkladığımızda erişim engellendi hatası ile karşılaştığımızda yapmamız gereken işlemleri paylaşmak istedim. Bu programı yüklemezsek "Lütfen...
  5. Htc one türkiye için geri sayıma başladı

Teknolojinin en yeni akıllı telefonlarını ve tabletlerini kullanıcıları ile buluşturan Türkiye Cumhuriyeti'nin en genç ve dinamik cep telefonu operatörü Avea İletişim, akıllı telefon inovasyon ve tasarımda dünya öncülerinden HTC markasının günümüze kadar çıkardığı en akıllı mobil telefonu HTC One'ı yakın zamanda meraklılarıyla buluşturuyor. HTC One için Mart ayının başında Avea HTC One...