Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

açıköğretimde hangi bölümü seçmeliyim?

Konu, 'Mesleki Deneyimleriniz' kısmında Kübra Ertaş tarafından paylaşıldı.

1. Kübra Ertaş

Kübra Ertaş Mevzuat Grubu

merhabalar bölümümde 2.senemdeyim, açıköğretimden de faydalanmak istiyorum. fakat şu üç bölüm hakkında yorum ve bilgi almak istiyorum faydalarına ben karar veremedim :)

1.çalışma ekonomisi ve endüstri ilişkileri
    2.işletme
    3.yerel yönetimler(önlisans)

yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

2. Ece Altıntaş

Ece Altıntaş CMNet Üyesi

3. Tuğba Cabi

Tuğba Cabi CMNet Üyesi

Cevap: açıköğretimde hangi bölümü seçmeliyim?

Ben olsaydım işletme okurdum.Hatta okuyacaktım ama çift anadal yapıyordum gerçi onu da bazı sebeplerden ötürü bırakmak zorunda kaldım.Neyse konumuza dönelim adı üzerinde 'işletme' ,size bakış açısı kazandırır.Özellikle fabrikalarda danışmanlık şirketlerinde iş sahibi olursanız bunun size getirisi olabilir.

4. qrafiqer

qrafiqer CMNet Üyesi

3 bölümden bir mühendise en çok faydası olan bölüm işletme

5. Kübra Ertaş

Kübra Ertaş Mevzuat Grubu

teşekkür ederim böylelikle işletmeye karar verdim özellikle danışmanlık firmaları için :)

6. Serdar Çetinkaya

Serdar Çetinkaya CMNet Üyesi

Ben senin gibi 2 sınıfta aöf ye başladım işletme okudum evet iki lisans mezunu oldum ama şimdiye kadar pek artısını gördüğümü söyleyemem evet cv ne bakıldığında güzel ama............. şimdilerde işletme yüksek lisansı düşünüyorum hatta kabulde edildim ama kesin kayıt için bekliyorum belkide 4 yıl zaman ayırıp okuduğum işletme bölümü gibi bi artısını görmemekten korkuyorumdur:) son olarak şimdiki aklım olsa 4yıl okuyacağıma 2yıl yükseğini yaparım.
    Başarılar...

Sumeyye Yalçın bunu beğendi.
açıköğretimde hangi bölümü seçmeliyim? konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Çevre mühendisliği bölümü ders içerikleri

Çevre Mühendisliği Bölümü Ders İçerikleri
  2. SDÜ FEF Fizik Bölümü

Adım Üniversiteleri Fen-Edebiyat Fakülteleri (FEF) dekanlar toplantısında alınan karar gereğince fizik bölüm başkanları 10 Temmuz 2009 tarihinde Muğla Üniversitesi’nde bir araya geldiler. SDÜ Fizik Bölüm Başkanı ve aynı zamanda Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Semiha Bahçeli, Muğla Üniversitesi’nin aynı zamanda fizikçi olan Rektörü Sayın Prof. Dr. Şener Oktik’in ve Fizik Bölüm Başkanı Sayın Prof....
  3. Hangi seçmeli dersleri seçmeliyim?

Ben istanbul üniversitesi yeni 3.sınıf öğrensiyim.Bu dönem seçmem gereken dersler hakkında görüşlerinizi bildirseniz sevinirim. 6 dersten 2 tanesini seçeceğim. Şimdiden yardımcı olan herkese çok teşekkür ederim. 1-Numerik Analiz ve Programlama 2-Reaksiyon Kinematiği ve Termodinamik 3-Gürültü Kirlenmesi ve Kontrolü 4-Toprak Kirlenmesi 5-Doğa ve Biyolojik Çeşitlilik 6-Endüstriyel...
  4. Hangi işi seçmeliyim?

Merhaba arkadaşlar, Ben yeni mezun bir çevre mühendisiyim ve iş arıyorum.Uzun süredir işsiz kaldım ve bir anda farklı 2 firmadan elime iş olanağı geçti.Bir tanesi çevre laboratuarında iş güvenliği, gürültü vs. konularında raporlama yapmak, diğeri ise bir arıtma firmasında teklif,proje alanında çalışmak.Kafam çok karışık çünkü raporlama yapmak ne demek bilmiyorum.İleride bana ne gibi...