• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Acil yardim

Ömer Taşdemir

Kayıtlı Kullanıcı
Arkadaşlar çevre yönetim sistemi ve ohsas isg yönetim sistemini kuracağım ve entegre yapim mi diyorum bu konuda fikirlerinizi alabilir miyim?
Bir de beni bu konuda aydınlatacak örnek olarak gösterebileceğiniz çevre ve isg entegre prosedürler var mı? Mesela bir risk değerlendirme prosedürü ve işletme kontrol prosedürü olabilir. Bu prosedürlerde çevreye ve isg'ye nasıl açıklamalarda yer veriliyor. Talimat ve formlara nasıl atıf yapılıp ne şekilde talimat ve form hazırlanıyor. Yani risk analizi formunu yaptığımda çevre için ayrı isg için ayrı mı hazırlıcam yoksa tek formdan ikisinide yapabilir miyim? bunlarda bana örnek gösterirseniz bu yükte iyi bir yol alacağım arkadaşlar...