Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Acil! Zeytinyağ PTD

Konu, 'Çevresel Etki Değerlendirmesi' kısmında Muttalip Gök tarafından paylaşıldı.

1. Muttalip Gök

Muttalip Gök CMNet Üyesi

Arkadaşlar Zeytinyağ üretimi ile elinde PTD olan var mı ?

2. bll_2081

bll_2081 CMNet Üyesi

ben 2 fazlı ve 3 fazlı yaptım?sorun nedir?

3. Muttalip Gök

Muttalip Gök CMNet Üyesi

Zeytinyağ üretimi yapan bir işletmeye ptd hazırlamam gerekiyor...daha önce bu konu hakkında ptd hazırlamadım....örnek gönderirseniz sevinirim her iki faz içinde ...

4. bll_2081

bll_2081 CMNet Üyesi

simdi örnek gonderebilmem için firma isimlerini felan silmem gerekecek o cok uzun zaman dilimi ister. anlatım kısımlarında mı nerede sıkıntı varsa onu gönderebilirim

5. Muttalip Gök

Muttalip Gök CMNet Üyesi

benim yapacağım firma adana da ..firma bilgilerinin benim için pek önemi yok sadece şablon önemli ...yayılmasını istemiyorsan kendi mail adresimi verebilirim ..

6. bll_2081

bll_2081 CMNet Üyesi

kac fazlı yapacaksın?

7. Muttalip Gök

Muttalip Gök CMNet Üyesi

kaç fazlı derken ?
    Açıkçası daha önce hiç yapmadık zeytinyağ ile ilgili ptd ..nasıl yapılır ..kaç fazlı yapılır hiç bir bilgim yok ...

8. bll_2081

bll_2081 CMNet Üyesi

3 fazlı göndereyim 2 fazlı yaptıgımın ced belgesi cıkmadı henuz .3 faz dediğim yağ- prina- karasuyun ayrı ayrı cıktıgı tesis 2 fazlı zeytin yagı ayrı prinaa+karasu cıktıgı tesis. işletme sahibinden ogrenmek gerekir onu

Acil! Zeytinyağ PTD konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Acil durum ekipleri ve acil durum hareket tarzı planlama talimatı

hazırlanmış bir acil durum ekipleri ve acil durum hareket tarzı planlama talimatı ve acil durum ekipman listesi örneğidir arkadaşlar.
  2. Çok acil Kays

Çok Acil Katı Atık Yönetim Sistemi Projesine İhtiyacım Var... Bana Örnek Olabilecek Güncel ve Kapsamlı Bir Proje Olursa Sevinirim... Bölge Olarak Akdeniz ve Ege Bölgesi... İlginiz İçin Şimdiden Teşekkürler... Eda Ay Çevre Müh.
  3. Gfb süresi(acil!!!!)

iyi günler Arkadaşlar 3 gün içinde gfb sürem doluyor (1 yıl) çevre izin sürecininde dekontu yükledim. biliyorsunuz diger bürokratik imzalar zaman alıyor. bu imzalar 28 ine kadr yetişmese iznim düşer mi . konu ile ilgili bilgisi olan arkadaşlardan yardım bekliyorum.
  4. Acil sunum

Arkadaşlar yaklaşık 2 saat sonra sunum yapmamız gerekecek..plansız bir durum söz konusu.. elinde çevre görevlisinin tesis içinde çalışanlara verdiği eğitimle alakalı ppt dosyası olan varsa ve paylaşmak isterse çok sevinirim.. iyi çalışmalar herkese..
  5. Acil yardım

1-Katı madde tayininde askıda katı madde değeri yüksek bir suda uygulanacak arıtım metodları nelerdir ? 2-Atık su arıtma tesisi tasarlarken katı maddenin hangi türleri hangi aralıkta olmalıdır ? 3-Çözünmüş katı madde miktarınız sistem tasarımında hangi parametreleri etkiler ? 4-Askıda katı maddesi ve uçucu katısı yüksek olan bir suda alternatif arıtma metodu nedir ?