Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Akademik yayın isteği - çevresel gürültü

Konu, 'Gürültü Kirliliği ve Kontrolü' kısmında WalkMan tarafından paylaşıldı.

1. WalkMan

WalkMan CMNet Üyesi

Arkadaşlar Çevresel Gürültü Kirliliği ve Ölçüm Metodları ile veya benzer konularla ilgili yararlı olduğunu düşündüğünüz yayın , site vb bir öneriniz var mı ?

2. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

Bahçeşehir üniversitesinin güzel yayınları var. butech.edu.tr galiba bakarsanız orada ayrıntılar var.

WalkMan bunu beğendi.
  3. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Ekteki döküman sende olabilir ama yinede paylaşmak istedim.
    Çevresel Gürültü Ölçüm ve Değerlendirme Kılavuzu

Ekli Dosyalar:

WalkMan bunu beğendi.
  4. WalkMan

WalkMan CMNet Üyesi

Teşekkürler Fatih Bey :)
    Döküman bende var ama daha çok akademik düzeyde makale ve tez vb gerekiyor.

5. Melis Kara

Melis Kara CMNet Üyesi

Merhaba,
    Gürültü haritaları ile ilgili mevcut bir makaleyi ekte gönderiyorum.
    Umarım yararlı olur.
    İyi çalışmalar

Ekli Dosyalar:

WalkMan bunu beğendi.
  6. WalkMan

WalkMan CMNet Üyesi

Teşekkür ederim :)

7. Sinan Yıldız

Sinan Yıldız CMNet Üyesi

Umarım işinizi görür...

Ekli Dosyalar:

WalkMan ve Fatih Özcan bunu beğendi.
  8. WalkMan

WalkMan CMNet Üyesi

Akademik yayın isteği - çevresel gürültü konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Çevresel Gürültü Kaynakları il İlgili Yasal Düzenlemeler

Çevresel Gürültü Kaynakları il İlgili Yasal Düzenlemeler II Gurultu kirliliğinin türk mevzuatındaki yeri Gürültü ile İlgili Mevzuat Gürültü kirliliği ile ilgili konuların doğrudan yer aldığı mevzuatın dışında, diğer sorunların yanı sıra dolaylı olarak gürültü önlemleri, denetimler ve sorumluluklar ile ilgili genel maddeleri kapsayan farklı konumlardaki mevzuat da bulunmaktadır. Bunlardan...
  2. 2009-2020 Çevresel Gürültü Eylem Planı(Çevre Yönetimi Genel Müdürlüğü)

Çevre Yönetimi Genel Müdürlüğü Hava Yönetimi Dairesi Başkanlığı tarafından hazırlanan 2009-2020 Çevresel Gürültü Eylem Planı.
  3. Çevresel gürültü kapsamında hazırlanan rapor formatları

Çevresel Gürültü Kapsamında Hazırlanan Rapor Formatları [COLOR=#c00000]Mevcut İşletme/Tesisler Çevre İznine Tabi İşletmeler için Akustik Rapor Formatı Çevre İznine Tabi Olmayan İşletmeler için Çevresel Gürültü Seviyesi Değerlendirme Rapor Formatı Eğlence Yerleri için Çevresel Gürültü Seviyesi Değerlendirme Rapor Formatı İşyeri, Atölye ve İmalathaneler için Çevresel Gürültü Seviyesi...
  4. Lisans ücreti faturası isteği

merhaba arkadaşlar, amb. atığı tat lisansı alınması aşamasındayız. lisans ücretini yatırdım dekontu sisteme yükledim şimdi fatura yüklenmemiş diye bildirim geldi. sadece dekont yeterli diye biliyordum. bu şekilde bir durumla karşılaşan arkadaşlar var mı acaba? yardımcı olursanız sevinirim. faturayı nerden alacağım?
  5. Su getirme projesi isteği

Merhaba arkadaşlar bana acil su getirme projesi lazım yardımcı olursanız çok sevinirim.