Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Akdeniz üni atıksu mühendsiliği örnek projeler

Konu, 'Çevre Mühendisliği Dersleri' kısmında Yılmaz Harmancı tarafından paylaşıldı.

1. Yılmaz Harmancı

Yılmaz Harmancı CMNet Üyesi

Ekli Dosyalar:

Akdeniz üni atıksu mühendsiliği örnek projeler konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Atıksu arıtımı örnek proje raporu

biyolojik arıtım ünitesi tasarım örneği...
  2. Antalya Lara atıksu arıtma tesisi örnek staj defteri

ANTALYA LARA ATIKSU ARITMA TESİSİ Tesisin kapasitesi 31250 m3/gün’dür. Fakat arıtma tesisi şu anda debi yetersizliğinden dolayı tam kapasite çalışamamaktadır ve bu sebeple tesisin kapasitesi 18000 m3 /gün’dür. Antalya Merkez Güzeloba Köyü hudutlarında, Lara Turizm Yolu güneyinde TRT tesisleri bitişiğindeki alan tesis yeri olarak belirlenmiştir. Kent merkezine 17 km mesafede yer alan...
  3. Geçici Madde-3:Kapsam Dışı Projeler

[SIZE="2"]"17 Temmuz 2008 ve 26939 sayılı Resmi Gazete'de yayınlanan, "ÇEVRESEL ETKİ DEĞERLENDİRMESİ YÖNETMELİĞİ'nin "Kapsam Dışı Projeler" başlıklı Geçici 3. Maddesi'nin yürütmesi, Danıştay İdari Dava Daireleri Kurulu'na Çevre Mühendisleri Odasının yaptığı itiraz üzerine durduruldu." ÇMO'nun 27 Ocak 2011'de böyle bir açıklaması var. Benim öğrenmek...
  4. Endüstriyel atiksu aritma sistemlerinin tasarim esaslari-deri endüstrisi için örnek bir tasarim

Arkadaşlar merhaba, Deri endüstrisinde atık suların arıtılması ile ilgili bir proje hazırlıyorum. Konu ile ilgili elinizde proje vs. varsa paylaşırsanız çok sevinirim. Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.