Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Alternatif Su Politikaları SEMİNERİ

Konu, 'Sempozyum ve Kongre' kısmında Tarık Can tarafından paylaşıldı.

1. Tarık Can

Tarık Can Genel Yönetici

Konuşmacılar:
    - Mehmet EKMEKÇİ (Hacettepe Üni. Hidrojeoloji Müh.)
    - İsmail KÜÇÜK (Meteoroloji Müh. Odası)

Tarih: 25 Şubat 2009
    Saat:14.00
    Yer: Hacettepe Üniveristesi Beytepe Kampüsündeki K Salonu

Alternatif Su Politikaları SEMİNERİ konusuna benzer içeriklerimiz
  1. dünyada ve türkiyede su politikaları

6 MART 2009 Cuma günü saat 13:00-17:00 arası Yıldız Teknik Üniversitesi Oditoryumunda Dünya'da ve Türkiye'de Su Politikaları konulu bir panel düzenlenecektir. Panel programı aşağıdadır. Katılımlarınızı bekliyoruz. PANEL DÜNYA'DA VE TÜRKİYE'DE SU POLİTİKALARI -DÜNYA SU POLİTİKALARI FUAT ERCAN ( MARMARA...
  2. Küresel Kriz ve Çevre Politikaları

Evet değerli büyüklerimden bu konu hakkında ne düşündüklerini paylaşmalarını istiyorum. Bir sunum hazırlayacağım ve siz saygıdeğer arkadaşlarımın ve büyüklerimin fikirlerini öğrenmek istedim. Saygılarımla.
  3. Çevre danışmanlık firmaları ve fiyat politikaları

Arkadaşlar herkese selam, İstanbul ÇMO'da daha önce masaya yatırılan bir konu. Çevre danışmanlık firmaları hizmetleri ve fiyat politikaları. Piyasada inanılmaz bir karmaşa mevcut. Konuyu öncelikle bir alt konu üzerinden tartışmaya açmak istiyorum. Şurası kesin ki bir çok danışmanlık firması odanın hizmet bedeli belirleme kriterlerinin çok çok altında fiyatlarla iş yapıyor. (Örneğin...
  4. 'Alternatif Nobel' onur ödülü

Osman İkiz'in haberine göre bu sene Huang Ming, güneş enerjisinden yararlanarak, çok geniş bir bölgenin ısınmasını sağlayan dünyaya örnek çalışmasıyla ödüle layık görüldü. Ödülü kazanan Huang Ming, güneş enerjisinin, çevre kirliliği yaratan fosil ve nükleer enerjinin yerini alabileceğini ve dünyanın sera etkisinden kurtulabileceğini savundu. 50’şer bin euro’luk para ödülleri için de tarımla...