Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

ambalaj atığı metal-çelik belgelendirmesi

Konu, 'Geri Dönüşüm ve Yeniden Kullanım' kısmında Merve Yeşildağ tarafından paylaşıldı.

1. Merve Yeşildağ

Merve Yeşildağ CMNet Üyesi

merhaba;
    bakanlıkta metal ve çelik için online belgelendirme yapamıyoruz. firmalara yapmış olduğumuz belgelendirme üst yazısında faturada olan miktarın ne kadarı belgelendirilmiş bunu nasıl görebiliyoruz? nasıl hazırlıyoruz bilgisi olan paylasırsa sevınırım ıyı calısmalar.

ambalaj atığı metal-çelik belgelendirmesi konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Metalik ambalaj atığı belgelendirmesi

malumunuz TAT'ların çıkışları GDTlere olmadığı sürece belgelendirme yapamıyorlar. metalık ambalaj atıklarını alan GDT firması bileniniz varsa yardımcı olabilir mi lütfen. (metalikten kastım çelik - teneke)
  2. metal belgelendirmesi

merhaba arkadaşlar; çalıştığım firmada elimizde fazla miktarda çelik alüminyum kaldı. belgelendirme yapıp onları elimden çıkarmak istiyorum. bildiğiniz firma var mı? ben ulasamadım pek firmaya yardımcı olur musunuz? şimdiden teşekkür ederim
  3. Ambalaj atığı gfb

merhaba arkadaşlar ; ambalaj atığı toplama ayırma için gfb ye başvuracağım ama önceden reddedilen ve eklememi gerektiren tesiste oluşabilecek bakiye atık kodları nelerdir ve oluşacak atıkları bertaraf etme yöntemleri nelerdir ? yardımcı olursanız sevinirim..
  4. Ambalaj atığı

herkese kolay gelsin bu hurdacılardan ambalaj atığı alındıgı zaman sadece kantar fişi varsa bunu beyan yaptıgımızda herhangi bir sıkıntı cıkarmı birde beyan yapılacaksa eğer temin yöntemi ne seçilmelidir?