Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Ambalaj atıkları belgelendirme

Konu, 'Çevre ve Atık Yönetimi' kısmında Alper Karadeniz tarafından paylaşıldı.

1. Alper Karadeniz

Alper Karadeniz CMNet Üyesi

Arkadaşlar merhaba,
    Bir TAT tesisinde çalışıyorum ve belgelendirme yapabileceğim 2000 ton Kağıt-Karton ambalaj atığım kaldı. Yetkilendirilmiş Kuruluşlarla görüştüm ve ihtiyaçları yokmuş. Bana yardımcı olabilirseniz sevinirim...

Ambalaj atıkları belgelendirme konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Ambalaj atığı belgelendirme

Arkadaşlar belgelendirme konusunda yardımcı olun lütfen,çalıştığım firmaya TAT lisansını aldım ve belgelendirme yapmak istiyorum fakat kafam karıştı, belgelendirme için ne yapmam gerekli?
  2. Ambalaj atığı belgelendirme

Merhabalar, İl sınırları içerisinde yer alan ama belediye sınırları içinde olmayan işletmelerden aldığımız atıkları belediyeye onaylatıp kaynağında ayrı toplama olarak belgelendirme de kullanılabilmesi hakkında bilgisi olan varsa bana yardımcı olabilir mi? Teşekkürler
  3. Ambalaj Atığı Belgelendirme

merhaba, tat ve gdt lisansını birlikte bulunduran tesisler için yeni yönetmelikte "belgelendirme için gdt tesisinin çıkış faturası esas alınır"demekte. örneğin plastik geri dönüşümünde tat'tan gdt ye mal gönderiliyor.gdt tesisi topladığı plastiğin tamamını kendisi işleyemiyor. mesela 1000 ton plastik topluyor ama gdt çıkışı 200 ton oluyor. tamamını geri dönüştürdüğünü düşünsek bile...
  4. Ambalaj Atıklaarı Belgelendirme

Ambalaj Atıklarının Kontrolü Yönetmeliği (24.08.2011 tarih ve 28035) konusunda Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından hazırlanan sıkça sorulan sorular ve cevapları; SORU: 2012 yılından itibaren Toplama Ayırma Tesisleri belgelendirme yapacaklar mıdır? CEVAP: 2011 tarihli Ambalaj Atıklarının Kontrolü Yönetmeliği ile belgelendirme sistemi değistirilmistir. Belgelendirmeler ambalaj atığı...
  5. Ambalaj belgelendirme

Arkadaşlar, yurtiçinde piyasaya sürdüğümüz miktar 3000kg ın altındaysa ihraçla birlikte 3000i geçiyor olsa bile belgelendirmeyiz değil mi?