Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

ambalaj atıkları toplama ayırma tesisi

Konu, 'Geri Dönüşüm ve Yeniden Kullanım' kısmında Merve Yeşildağ tarafından paylaşıldı.

1. Merve Yeşildağ

Merve Yeşildağ CMNet Üyesi

merhaba arkadaşlar;
    ben amabalaj atıkları toplama ayırma tesisinde çalışıyorum. oraya yani bir şeyler katmak istiyorum. bu konuda yardımcı olur musunuz?neler yapabliirim.reklamdan tutunda aklınıza ne gelıyorsa paylaşabilirsiniz. çoğu siteden arkadaşım anladığım kadarıyla böyle tesislerde çalışıyor ve bana yardımcı olacağını düşünüyorum. iyi çalışmar:)

2. muhendis63

muhendis63 CMNet Üyesi

Cevap: ambalaj atıkları toplama ayırma tesisi

bu konuda ilerde bende çalışmalar yapmayı düşünüyorum şimdilik bi fikrim olmasa da sayenizde bi düşünce oluşmuş oldu, ve güzel bi fikir bence....projeleri olan arkadaşlardan paylaşımlar bekleriz....konu için teşk

3. Göksel Kurtuluş

Göksel Kurtuluş CMNet Üyesi

Firmaya ait bir web sitesi oluşturun ve bu sitenin güncelliğini sağlayın.
    Ben de TAT ta çalışmıştım yaptırdığımız web sitesinde çalıştığımız firmalara ait account oluşturuyor ve onlardan aldığımız atık miktarlarını türlerine göre siteye giriyordum, firmalar kullanıcı adı ve şifresi ile giriş yapıp verdikleri atık miktarlarını türlerine ve tarihe göre görebiliyordu. Bunun yanında yönetmelikler, gelişmeler konusunda bilgilendirmeler koyuyordum.
    Çalıştığınız firma için profesyonel bir logo hazırlatın, güzel bir slogan bulup taşıma araçlarına bunları yapıştırtın (dikkat çekmek için).
    Görüşmeye gittiğiniz tüm fabrikalara (birlikte çalışın veya çalışmayın) özel günlerde mail atın, hatta bazen bilgilendirme mail i atarak farkınızı ortaya koyun. Bir sonraki sözleşme döneminde akılda olursunuz.
    Eğitim dokümanlarınızı güncelleyin ve bol bol resim, karikatür, grafik kullanın.
    İlk etapta aklıma bunlar geliyor.

4. Merve Yeşildağ

Merve Yeşildağ CMNet Üyesi

tesekkur ederım goksel kurtuluş:)

5. Göksel Kurtuluş

Göksel Kurtuluş CMNet Üyesi

rica ederim :)

ambalaj atıkları toplama ayırma tesisi konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Tehlikesiz atık toplama ayırma belgesi Metal hurda toplama ayırma tesisi?

Merhaba, Arkadaşlar kafamı karıştıran bir durumda lütfen adınlatırmısınız, tehlikesiz atık toplama ayrıştırma belgemiz var(İÇOM 'dan alınan) fakat metal hurda toplama ayırma tesisi için de düzenlenen bir belge var mı? Bizim alabileceğimiz tehlikesiz atık kodlarımızda zaten metaller de var.Bazı tehlikesiz atıkların geri kazanım tebliğinde bu geçiyor, metal hurda toplama ayırma tesisi olduğunu...
  2. Ambalaj atıkları toplama ve ayırma tesisi

İyi günler ben ambalaj atığı toplama ve ayırma tesisinde çalışıyorum. geçici faaliyet belgemizi aralık ayında yeni aldık. şimdi ambalaj atıkları toplama ve ayırma tesisi çevre görevlisi olarak benim izlemem gereken yollar nelerdir bana bu konu hakkında bilgi verebilir misiniz gerçekten bu konuda deneyimli arkadaşların bilgisine ihtiyacım var. il çevre ye bildirmem gereken bildirimler nelerdir....