Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

ambalaj atıkları yazılım portralı şifre değişikliği

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında Merve Yeşildağ tarafından paylaşıldı.

1. Merve Yeşildağ

Merve Yeşildağ CMNet Üyesi

merhaba ambalaj atıkları yazılım portralında şifre değişikliği nasıl yapılıyor?

2. Müjdat Öner

Müjdat Öner CMNet Üyesi

firma güncelle kısmından..

Gülfem Polat bunu beğendi.
  3. Merve Yeşildağ

Merve Yeşildağ CMNet Üyesi

ÇOK TESEKKUR EDERIM

ambalaj atıkları yazılım portralı şifre değişikliği konusuna benzer içeriklerimiz
  1. ambalaj atıkları

merhabalar; bir hastanede ambalaj atıkları toplanıyor ve belediye ile anlaşma yapılmış ve belediyede bi ambalaj geri dönüşümcüsü ile anlaşmış ama elimizde sözleşme den başka bişey yok elimizde başka hangi belgelerin olması gerekiyor? ben ambalaj atıkları kon. yön. inceledim ek 4 te yer alan bir önceki yıl üretilen toplam ambalaj atık miktarı diye bi form var bu formu doldurmam imkansız ne...
  2. Atık ambalaj yazılım portalı

http://www.atikambalaj.cevreorman.gov.tr/FirmaListesi_AUPS.aspx Atık Yönetimi Dairesi Başkanlığının yukarıda verdiğim linkinde Atık ambalaj yazılım portalından firma arayabilirsiniz deniyor. Ancak ben piyasaya süren olduğunu bildiğim firmaları yazsam da firma bulunamamıştır diyor. Bu linki daha önce kullanan ve sonuca ulaşan arkadaşlar var mı? Ya ben bir şeyi gözden kaçırıyorum ya da veriler...
  3. Atık ambalaj sistemi çevre müh. değişikliği

Çevre Mühendisi olarak işe başladığım TAT firmasının Atık Ambalaj Sistemine giriş yaptığımda eski Çevre mühendisinin yerine kendimi nasıl atayabilrim.bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim
  4. Ambalaj atıkları hk.

saygıdeğer arkadaşlarım, meslektaşlarım, sizinle başlıkta belirttiğim üzere bir konu hakkında bilgi almak için konuyu açmış bulunmaktayım, konuları göz gezdirdim fakat benim gibi soran pek bulamadım, aşına olmadığım için konu hakkında sizlerden bilgi talep etmekteyim, şimdiden yorumlarını/bilgilerinni esirgemeyen meslektaşlarıma teşekkür ederim, çalıştığım firmada bir yönetim biri olup,...
  5. Ambalaj atık portralı 2012 yılı açtırımı

arkadaşlar merhaba, bir durum aklıma takıldı. Bir firma 2012 yılı bidirimlerini göndermiş fakat bir kaç eksiğini tespit etmiş.2012 yılı bildirimleri onaylanmış il çevre ve şehircilik müdürlüğü tarafından. Dilekçe verilse tekrar açtırımı için sistemi açarlar mı?