Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Ambalaj atiklari

Konu, 'Geri Dönüşüm ve Yeniden Kullanım' kısmında Yasemin Aslantürk Çebi tarafından paylaşıldı.

 1. Amblaj atiklarini beyan sİstemİne yanliŞ gİrİldİ ve Üzerİnden bİr yil geÇtİ ayrica onu takİp eden yildada yİne ayni yanliŞlik yapildi dÜzeltİlme yapilabİlİr mİ? YanliŞlikta kaĞit aĞirlikli kompozİt yerİne plastİk aĞirlikli kompozİt yazildi kodu gİrİldİ...
   
 2. Eda Altınay Tekin

  Eda Altınay Tekin CMNet Üyesi

  Yapılabiir ama uğraşmanız gerekir yazı ile il müdürlüğüne başvuruda bulunmanız gerekmekte.Kolay gelsin
   
 3. BÖyle bİr sorun İle karŞilaŞtinizmi acaba uĞraŞmaniz derken?
   
 4. Göksel Kurtuluş

  Göksel Kurtuluş CMNet Üyesi

  ".......... tarihlerinde hatalı veri girişi yapılmıştır bu hatanın düzeltilmesi için sistemin tarafımızca kullanıma açılmasını arz ederiz" gibi bir dilekçe yazıp il çevre müdürlüğüne gönderin, biraz uzun zaman alsa da onlar sistemi sizin kullanımınıza açar, siz de düzeltme yapabilirsiniz. Ama açılması için biraz sıkıştırmanız gerekebilir :)
   
 5. Tuğba Coşkun

  Tuğba Coşkun CMNet Üyesi

  Beyan zamanında bende sormuştum il çevre ye, yapılabilir açarız değiştirirsiniz denmişti.Ancak onlar farkeder ve siz düzeltmezseniz ceza alabilirmiş firma.Tabi il çevre bu dilekçe vermeden ilgili kişi ye sormanız daha iyi olur.
   
 6. Canan Erkan

  Canan Erkan CMNet Üyesi

  Benim bu yıl yanlış bir giriş olmuştu. İl Çevre Müdürlüğünü arayıp yetkili kişiyle görüştüm. Sistemi tekrar açtılar bir sorun yaşamamıştım. Sende telefonla halledebilirisn belki.
   
 7. Eda Altınay Tekin

  Eda Altınay Tekin CMNet Üyesi

  denilen şekilde yazı yazarsanız düzeltme yapabiliri ama süre olarak bekleme yada il çevre müdürlüklerindeki kişilerle aranızın iyi olma durumuna göre işleyişin hızlı yada yavaş olması gibi sorun yaşabilirisiniz düzeltmezseniz teftiş geçirirseniz cezai işlem devreye girer tespit durumunda
   
Ambalaj atiklari konusuna benzer içeriklerimiz
 1. ambalaj atıkları

  merhabalar; bir hastanede ambalaj atıkları toplanıyor ve belediye ile anlaşma yapılmış ve belediyede bi ambalaj geri dönüşümcüsü ile anlaşmış ama elimizde sözleşme den başka bişey yok elimizde başka hangi belgelerin olması gerekiyor? ben ambalaj atıkları kon. yön. inceledim ek 4 te yer alan bir önceki yıl üretilen toplam ambalaj atık miktarı diye bi form var bu formu doldurmam imkansız ne...
 2. Ambalaj atıkları

  Ambalaj atıkları piyasa süren sınıfında olan bir işletme veya satış noktası geri kazanım hedefini nasıl gerçekleştirir? prosedür nedir?
 3. Ambalaj atıkları

  mrhb arkadaşlar tesisimizde ambalaj atıkları çıkıyor(cam,plastik,kağıt) ancak bağlı bulunduğumuz ilde geri dönüşüm tesisi tek olduğu için atıklarımızı gelip almıyorlar.Şuanda evsel atıklarla birlikte belediyenın dökum sahasına boşaltıyoruz.Bu durumda ne yapmalıyız..iyi çalışmalar..
 4. Ambalaj atıkları hk.

  Merhaba arkadaşlar, Tesisimizde çıkan atıklar için atık sepetleri yaptırdık. Sepetin ağzının açık olması bir sorun yarıtırmı? Sepetlerin içinde atık poşetleri var. Her vardiyada dolu poşet alınıp yerine temiz poşet tekılıyor. Fakat ağzının açık olması konusunda tereddütlerim var. Yönetmeliklerde de ağız açıklığı yda kapalılığıyla alakalı bir şey bulamadım. Yardımcı olabilirmisiniz acaba?
 5. Ambalaj atıkları

  arkadaşlar benim ambalaj atıklarının Türkiye ve AB ülkelerindeki uygulamaları ile ilgili ödevim var yardımcı olabilir misiniz ?