• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Ambalaj atiklarinin kontrolü yönetmeliği taslaği yeni 2017 nisan

Serdar Harmanyeri

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Teknik Masura
Arkadaşlar Bakanlık sayfasındaki ambalaj atıklarının kontrolü yönetmeliği taslağı değişmiş (2017 Nisan) bayağı bir değişiklik görünüyor. Görüş bildirimi istenmemiş. Değerlendirme şansı bulabilen arkadaşlarımız var mıdır acaba...

@mahsunGS ben nerede çalışıyorum sence? üstelik sadece kağıt karton ambalajla dönüyor bizim değirmen. ayda birkaç ton ambalaja bağlarsan herşeyi zarar edersin tabi. Sadece sakız satarak geçim sağlamak gibi olur bu. ya işi büyütürsün ya da devam etmezsin. Orası da sermaye meselesi.

@Ergün Taş

Merhabalar madde 13/3 te belirtilen kapsama avm ler dahil mi acaba ? Yani avm ler belediyenin yönetim sistemi dışında mıdır?

• Beğen
Tepkiler: HTM
@Özkan Baykanoğlu

Paratoner sisteminde en yüksek maliyet kalemi kullanılacak bakır boru uzunluğu.

Kurulum maliyeti 3 ile 5 bin TL arasında olacaktır.