• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Ambalaj Bilgi Sistemi Hk.

Gökhan Kutlu

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
AGT Atık Geri Toplama San. Tic. Ltd. Şti.
Merhaba arkadaşlar ,

Aranızda ambalaj.atik@csb.gov.tr adresinden yani Uğur Bey ' den son zamanlarda cevap alabilen var mı ?

Birkaç kez mail atmama rağmen herhangi bir dönüş yapılmadı.

kim mesela ambalaj bilgi sisteminde sadece onun adı ve maili var başka verebileceğiniz mail adresi var mı ?

@Pnr evet geçtim topu bakanlığa atıyorlar biz müdahale edemiyoruz diyorlar. Uğur beye de ne mail den ne de telefondan ulaşamıyorum.

@Gökhan Kutlu aynı sorunu yaşamıştım lisans filan mı yenilediniz? 20 martta mail atmıştım görüş istek kısmından filanda yazdım ama bir cevap gelmedi mayıs başında sistem düzeldi kendiliğinden mi oldu bir şeyler yapıldı mı bilemiyorum

@gamzeboztepe aynen öyle TAT lisansımız vardı süresi bitmesine yakın GFB aldık Geri Kazanımı da dahil ederek TAT gözüküyor anaekranda sağ altta GKT te gözüküyor fakat bu hatayı alıyorum

@Gökhan Kutlu dediğim gibi benimde lisans yenileme sürecinde oldu ve bir aydan fazla bu şekilde devam etti:rolleyes: ve bu süreçte kimseye ulaşamadım. işlemleri yandaki menülerden halledebiliyorsunuz ama ana ekran bu şekilde kalıyor

@Gökhan Kutlu hayır benimki "The cast to value type 'System.Decimal' failed because the materialized value is null. Either the result type's generic parameter or the query must use a nullable type. " bu şekildeydi. Ama lisans sisteme yüklendikten sonra olmuştu.