Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Ambalaj harici hurda plastik

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında zeynp tarafından paylaşıldı.

1. zeynp

zeynp CMNet Üyesi

merhabalar. geri dönüşüm firmasıyız ve plastik hurdalarını bi firmaya veriyoruz. firmaya lisansınız varmı diye sorduğumda bizim iş için gerekmiyor lisans kapsamına girmiyoruz dedi. biz ambalaj harici hurda plastik kırıyoruz dedi. ben bu konuyla ilgili hangi yönetmelikten faydalanabilirim. araştırdım ama bulamadım. yardımcı olabilecek varsa çok sevinirim.

2. Elif Kütahya Önal

Elif Kütahya Önal CMNet Üyesi

Ambalaj dışı plastik kırıyorlarmış ölemi gerçekten komik bir bahane olmuş :) tehlikesiz atık yönetmeligini ve atık kodlarını incelersen istediğin tüm atıkları bulabilirsiniz.

3. Fatih Çoban

Fatih Çoban CMNet Üyesi

4. zeynp

zeynp CMNet Üyesi

Çok teşekkür ederim her ikinize de.
    iyi çalışmalar.

Ambalaj harici hurda plastik konusuna benzer içeriklerimiz
  1. plastik ambalaj atığı geri dönüşüm

plastik ambalaj atığı geri dönüşümü hakkında bilgi verebilecek birileri varmı ? özellikle polietilen ürün den granür oluşumu hakkında ?
  2. 15.01 Kodlu Plastik Ambalaj GD Tesisinde yapılacak işlemler

Arkadaşlar merhaba; Yakın bir zamanda 15.01 belgesi almış olan bir plastik geri dönüşümü yapan firmaya başlayacağım.Firma 15.01 belgesi aldığını söyledi.Yanılmıyorsam bu belge GFB olması lazım.Firma çeşitli firmalardan kimyasal mavi renkteki plastik bidonları,IBC tankları toplayıp,yıkama ve kırma işlemi gerçekleştirecek.Benim bahsetmiş olduğum firmada neler yapmam lazım?Hangi yönetmelikleri...
  3. Ambalaj ve ambalaj dışı plastik atıkların geri kazanımı lisansı için gerekli teknik uygunluk raporu

Ambalaj ve Ambalaj Dışı Plastik Atıkların Geri Kazanımı lisansı için gerekli Teknik Uygunluk Raporu formatı olan ve ya bilgisi olan var mı ?