Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Ambalaj harici hurda plastik

Konu, 'ARŞİV' kısmında zeynp tarafından paylaşıldı.

1. zeynp

zeynp CMNet Üyesi

merhabalar. geri dönüşüm firmasıyız ve plastik hurdalarını bi firmaya veriyoruz. firmaya lisansınız varmı diye sorduğumda bizim iş için gerekmiyor lisans kapsamına girmiyoruz dedi. biz ambalaj harici hurda plastik kırıyoruz dedi. ben bu konuyla ilgili hangi yönetmelikten faydalanabilirim. araştırdım ama bulamadım. yardımcı olabilecek varsa çok sevinirim.

2. Elif Kütahya Önal

Elif Kütahya Önal CMNet Üyesi

Ambalaj dışı plastik kırıyorlarmış ölemi gerçekten komik bir bahane olmuş :) tehlikesiz atık yönetmeligini ve atık kodlarını incelersen istediğin tüm atıkları bulabilirsiniz.

3. Fatih Çoban

Fatih Çoban CMNet Üyesi

4. zeynp

zeynp CMNet Üyesi

Çok teşekkür ederim her ikinize de.
    iyi çalışmalar.

Sorun devam ediyor mu? Çözdüm sanıyorum ama sorayım dedim. [ATTACH]
14 Ekim 2015
8
1
OZON UYGULAMA İLE İLGİLİ BAZI OSB'DE ÇALIŞMALAR YAPTIK. PROJELER DEVAM EDİYOR. OSB 1 : ÇIKIŞ SUYU Pt-co değeri : 420 5 DK. UYGULAMA SONRASI Pt-co değeri :24 10 dk UYGULAMA SONRASI Pt-co değeri :2 OSB 2 : ÇIKIŞ SUYU Pt-co değeri : 387 5...
1 Temmuz 2015
8
1
Yozgat'ta ilk uranyum 2016'da çıkarılacak Uranyumun varlığı bilinen Yozgat Temrezli’de ilk maden 2016 sonunda açılacak. Saha hakkına sahip Avustralyalı Anatolia Energy, Amerikalı URI’yle eylülde birleşecek. Madenin ömrü 12 yıl olacak, toplam...
17 Ağustos 2015
1
0
Ahmed Bey, bu bilgi hangi tebliğ ya da yönetmelikte (vs) yer almaktadır acaba, bilgilendirirseniz sevinirim. Çoğunluk evsel atıksu arıtımı yapan paket arıtmalar debileri günlük 50 m3 olduğundan dolayı 4 ayda bir alınmaktadır.Debi miktarı...
18 Kasım 2014
21
0
Dipte biriken beton çamurlarının yeniden kullanımını/değerlendirilmesi gerektiğini düşünüyorum. Bu nedenle genel olarak sularından arındırıp kırma eleme işleminden geçirttiriyorum. Yeniden değerlendirebiliyoruz. Bu konu ile ilgili Bakanlık görüşü...
6 Mayıs 2015
8
4
Yozgat'ta ilk uranyum 2016'da çıkarılacak Uranyumun varlığı bilinen Yozgat Temrezli’de ilk maden 2016 sonunda açılacak. Saha hakkına sahip Avustralyalı Anatolia Energy, Amerikalı URI’yle eylülde birleşecek. Madenin ömrü 12 yıl olacak, toplam...
17 Ağustos 2015
1
0
Merhaba, Bakanlık bununla ilgili ekteki duyuruyu yapmıştı. Atık kabul tesisleri için kütle denge bildirimi yapılması gerekiyor çevre bilgi sistemi uygulamalarında. Bahsedilenin bu konu olması gerekiyor.
19 Kasım 2015
5
0