Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Anaerobik işletme problemleri ve çözüm önerileri

Konu, 'Atıksuların Arıtılması' kısmında dilara yeşilırmak tarafından paylaşıldı.

1. dilara yeşilırmak

dilara yeşilırmak CMNet Üyesi

Okulda bu konuyla ilgili sunum yapacağım.Bu konuyla ilgili paylaşımlarınız olmuş.Fakat ben eğer bu işletmeyle ilgili çalışan biri varsa daha somut örnek istiyorum.Yani sunumumda işletmenin ismini vererek karşılaşılan problemleri ve sonrasında ne gibi çözümlerde bulunulduğunu öğrenmek istiyorum.Sizde bilirsiniz ki sunumu biraz daha somutlaştırınca daha dikkat çekici oluyor.Bununla ilgili görsel birşeyler varsa sunumuma koymak isterim.Yardımlarınızdan dolayı teşekkür ediyorum.

2. Mustafa Demir

Mustafa Demir CMNet Üyesi

Cevap: Anaerobik işletme problemleri ve çözüm önerileri

sadece bir tesis üzerinden mi yapacaksınız sunumunuzu?

3. dilara yeşilırmak

dilara yeşilırmak CMNet Üyesi

Cevap: Anaerobik işletme problemleri ve çözüm önerileri

Hayır sadece bir tesis üzerinde yapmayacağım.Genel olarak bahsedip,örneklerle sunumu güzelleştirmek istiyorum.

Anaerobik işletme problemleri ve çözüm önerileri konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Aktif çamurda işletme problemleri

aktif çamurda işletme problemleri (sunum)
  2. Anaerobik Arıtma İşletim Problemleri

Bir ödevim için anaerobik arıtmada yaşanılan işletim problemlerini hazırlamam lazım. Fakat direkt olarak bulamadım. Aklıma gelenler koku,pH ayarlanmasının güçlüğü gibi işletim problemler.Dahası için tecrübelerinize ihtiyacım var. Teşekkürler
  3. Aktif Çamur tesislerinde işletme problemleri

Aktif çamur tesislerinde meydana gelebilecek işletim problemleri ile ilgili bir sunum
  4. Süt endüstrisi atıksuları işletme problemleri

arkadaşlar süt endüstrisi atıksularının,arıtma tesislerinde yarattığı işletme problemleri nelerdir. yardımcı olurmusunuz? teşekkur ederim.
  5. İçme suyu arıtma tesisi işletme problemleri

ARKADAŞLAR MERHABA, İçme suyu arıtma tesisindeki işletme problemleri ile ilgili bir kaynak arıyorum, yardımcı olursanız sevinirim..