• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Anne sevgisi

Olgaç Sürmelihindi

Mevzuat Grubu Lideri
Yönetim Grubu
Mevzuat Grubu
Firma
-
Herkeae merhaba, dün annemle konusuyorken birden evlilik lafı açıldı. Dedi ki sen neden evlenmiyorsun... Ben de daha evliliğe hazir değilim dedim. Aslında ole değil. Çünkü ben annemi yalniz birakmamak için ve onunla yaşamak için istemiyorum. O benim için 20 ve 27 sene katlandı ve hayat arkadaşım oldu. Bunun için onu iyi yaşatmak ve gururlandirmak için sürekli calismalayim. Annelerin hakkı ödenmez. Ne yaparsak yapalım haklarini ödemek imkansiz. Onlarda bizim mutlu olmamizi ister ama ben bunu istemiyorum. Belki yanlış düşünüyorum ama onsuz da olmaz. Bazen düşünüyorum bir gün göçüp gidersek ve birimiz tek kalsak nasıl olurdu diye. Heralde dayanamazdik. Onlar bizim canımız.

Mutluluk ve sevgi paylaştıkça çoğalan birşey bence, yani annemi yalnız bırakmamak için evlenmiyorum diyorsunuz ya aslında tam terside olabilir yani siz evlenseniz aileniz büyür.Benim babannemde yalnız yaşıyor nişanlılık dönemimde eşim babannemle kaldı yaklaşık bir ay ve şuan diyor ki o benim oğlum sen gelinimsin :) Yani belki siz onun yalnız kalacağını ve üzüleceğini düşünüyorsunuz ya birde onun düşündüğü ve istediği önemli belki aynı şekilde düşünmüyorsunuzdur. Yine de hakkınızda hayırlısı olsun :) @Adalet savascisi