Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Antalya'dan merhaba

Konu, 'Tanışma Alanı' kısmında aliuguz tarafından paylaşıldı.

1. aliuguz

aliuguz CMNet Üyesi

mezuniyetten 10 yıl sonra mesleğimi yapmaya bir kamu kuruluşunda başladım, site çok güzel unuttuğum/bilmediğim birçok konuda bana yardımcı olacağına inanıyorum. Antalya' daki meslektaşlarımla tanışmak isterim.

mr.aliuguz@gmail.com

2. Can Avşar

Can Avşar Genel Yönetici

Ali bey merhabalar.. çevre mühendisliği mesleğine geri dönmenize çok sevindim.. sitemize hoşgeldiniz.. Hertürlü teknik desteği Çevremühendisleri.net ailesi olarak vermeye hazırız.

Antalya'da ikamet etmekte ve çalışmaktayım. İlerleyen zamanlarda mutlaka görüşürüz.

İyi günler, iyi çalışmalar..

3. hatice

hatice CMNet Üyesi

merhabalar sitemize hoş geldiniz bende arkadaşlarıma katılıyorum sitede her konu hakkında yeterince doküman bulacağınızı biliyorum şimdiden kolay gelsin , bende Antalya'da yeniyim fakat henüz iş bulamadım.
    Yardımcı olabileceğimiz bir şey olunca sormanız yeter.
    İyi çalışmalar.

4. gülistan_c

gülistan_c CMNet Üyesi

merhabalar alanyada faaliyet gösteren bir toplama ayırma tesisinde çalışıyorum. sitemizle öğrencilik yıllarımda tanıştım. faydalanabileceğimiz bilgileri ve güncel haberleri içeriyor olması bizler için büyük bir avantaj. emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler.

5. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Hoşgeldiniz
    Kaliteli ortam için bizlere yardımcı olan herkese bende bu bahane ile teşekkür edeyim..

Antalya'dan merhaba konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Antalya'da staj arıyorum

Antalya'da yazın büro stajı yapacam bu konuda yardımcı olabilirmisiniz. Proje yapılan ve rapor hazırlanan bir işletme arıyorum.
  2. Antalya'dan Merhaba

Mesleğe 7 senelik aradan sonra belediyede başladım.İnsanın eğitimini aldığı işi yapması kadar güzel bir şey yok...Tüm meslektaşlarıma selamlar..
  3. Uygulamalı çevre görevlisi eğitimi - antalya (manavgat, antalya)

T.C.Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Çevresel Etki Değerlendirmesi, İzin ve Denetim Genel Müdürlüğü öncülüğünde, Vakfımız ile birlikte Ekim, Kasım ve Aralık aylarında Antalya’da her ay iki grup halinde olmak üzere, daha önceki dönemlerde Çevre Görevlisi Sınavınında başarılı olmuş kişilere yönelik, "Uygulamalı Çevre Görevlisi Eğitimi" düzenlenecektir. Bakanlığımız uzmanları...