Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Antifiriz atık kodu

Konu, 'Tehlikeli Atıkların Kontrolü' kısmında Göksel Kurtuluş tarafından paylaşıldı.

1. Göksel Kurtuluş

Göksel Kurtuluş CMNet Üyesi

Merhaba,

Atık haldeki antifirizin atık kodu konusunda bilgisi olan varsa, paylaşırsanız sevinrim.

Teşekkürler.

2. Göksel Kurtuluş

Göksel Kurtuluş CMNet Üyesi

16 01 14*: Tehlikeli maddeler içeren antifriz sıvıları
    16 01 15: 16 01 14 dısındaki antifriz sıvıları

@yarabandı na bilgilendirme icin tesekkur ederim.

Lisansi bu atık kodlarını iceren Istanbul ve cevresinde bertaraf firmasi önerebilir misiniz?

Uğur B. bunu beğendi.
  3. bll_2081

bll_2081 CMNet Üyesi

kaynak : http://motat.cevre.gov.tr/Motat/TumLisanslar.zul

Ekli Dosyalar:

Antifiriz atık kodu konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Atik envanteri için atık kodu belirleme

Atık Envanteri oluşturulması Atık Yönetimi açısından büyük önem taşımaktadır. İnternetten derlediğim ve edindiğim bilgiler doğrultusunda bu konuyu etraflıca değerlendirelim. Öncelikle tesis veya işletmelerde bir atığa karşılık gelen atık kodunun belirlenmesi için [COLOR=DarkRed]"Atık Yönetimi Genel Esaslarına İlişkin...
  2. atık kodu

merhaba arkadaslar sac kaynak ve lehim işleri yapan bir firma için aık yonetım planı yapmaktayım fakat bırkac atık kodunda takıldım. yardımcı olabılırmısınız? ---uretımden kaynaklanan kontamıne metal talaş ---boyahane unitesi havalandırma filtresinden kaynaklanan filtre tozları atık yonetımı genel esaslarında bunlara karsılık gelecek kodlar hangılerı olabılır acaba?
  3. atık kodu

Öncelikle merhaba herkese benim sorum su olucak gemi yapan bir firmanın atık yönetim planı oluşturuyorum alkid boya, epoksi boya,tiner hangi kodlara sahip bulamadım yardımcı olabilirseniz sevinirim.herkese iyi çalışmalar
  4. atık akümülatörlerin kırılıp kurşunları alındıktan sonra çıkan plastik dış aksamlarının atık kodu

atık akümülatör geri dönüsüm tesisinde akülerin kurşunları çıkarıldıktan sonra dış plastikleri kırılıp yıkanarak depolanıyor.bu plastiklerin atık kodunu bulamadım ve ne sekilde bertaraf edilecegi veya görüdönüşümü hakkında bilgisi olan yardımcı olursa sevinirim yada bu palstiklerin analizini yapan yerler varsa burda paylasırsanız sevinirim
  5. Tehlikesiz atık kodu ve tehlikeli atık konteynırı

Merhaba; Tat lisanslı firmayız ve tehlikesiz atık belgesi alacaz. kodları nerden bulabilirim ? Ayrıca tehlikeli atık için yağ çözücü ve absorban maddeleri nerden temin edebilirim? Şimdiden teşekkür ederim.