Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Araçüstü ekipman üretimi ptd

Konu, 'Çevresel Etki Değerlendirmesi' kısmında Arzu Çelik tarafından paylaşıldı.

 1. Arzu Çelik

  Arzu Çelik CMNet Üyesi

  Merhabalar...

  Araçüstü ekipman üretimini ve boya yapan bir tesis için PTD örneği arıyorum. iş akım şeması, atıkları ile ilgili bilgisi olan var mı aceba?
   
Araçüstü ekipman üretimi ptd konusuna benzer içeriklerimiz
 1. Kişisel Koruyucu Ekipman Matrix

  merhaba arkadaşlar ; özellikle şantiyelerde kişisel koruyucu ekipmanların çalışanlara teslim edilmesi, hangi çalışana hangi kişişel koruyucu ekipmanın verileceği çok önemlidir. her çalışana mutlaka ekipmanlar yazılı olarak zimmetlenmelidir. bunlarla ilgili örnek zimmet formu ve KKE nasıl belirleneceği ile ilgili formları ekliyorum. umaraım faydalı olur. iyi çalışmalr.
 2. Alg üretimi

  alg üretimi üzerine tez hazırlıycam bunun üzerine çalışan varmı,ya da ankara'da alg uretımı yapan bıldıgınz tesıs varmı yardımcı olursanız sevırım teşekkürler...
 3. Arama motorunda ekipman bakarken nelere dikkat ediyoruz?

  Herkese Merhaba, Arıtma sektörü ekipmanlarını aratırken en çok hangi terimleri kullanıyorsunuz? Örneğin şartnamelerde çoğu zaman blower yerine hava körüğü deniyor, monopompaya burgulu pompa deniyor gibi. Sizin google da ekipman aratırken ya da size sorulan işte ben bunu bunu istiyorum dediğinde (mesela) heee sen havalı pompayı kastediyorsun dediğiniz oluyor mu? Paylaşırsanız sevinirim. Bu...
 4. Mekanik ekipman metrajı

  Bir atıksu arıtma tesisinin projesi üzerinden mekanik metrajını çıkarmam gerekiyor, boru kısmını hallettim, şimdi diğer ekipmanların metrajını çıkaracağım, internette örnek çalışmaları biraz inceledim, bir de sizin fikirlerinizi almak istedim.