Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

arıtma devreye alma hkk.

Konu, 'İçme Sularının Arıtılması' kısmında flz tarafından paylaşıldı.

1. flz

flz CMNet Üyesi

Selamlar,

Su arıtma sistemi devreye almada kontroller için bir form hazırlamak istiyorum. İçerikle ilgili bilgi ya da örnek paylaşabilir misiniz?

teşekkürler,

arıtma devreye alma hkk. konusuna benzer içeriklerimiz
  1. ruhsat alma

Arkadaşlar Merhaba; Ruhsat yenilemesi yapıyoruz.İstenen belgelerden biri de portör muayenesi. Bu belge sadece aşçımız için mi gerekli? Hastanede hangi bölümden randevu almamız gerekiyor bunun için?? Bu konularda fikri olan arkadaslar paylaşırlarsa çok sevinirim..Şimdiden Tesekkür ediyorum..
  2. taşınabilir su arıtma romörkü alıcaz sakarya firması inci grup satın alma sorumlusuyum

6000lt/saat su arıtımı yapacak 4 adet 5000lt/saat su arıtımı yapacak 4 adet 3000lt/saat su arıtımı yapacak 4 adet fildişeine talep edildi yakınzamanda satın almam lazım yardımcı olursanız tşkler :),
  3. GDT lisans alma

Merhaba..geri dönüşüm tesisi için lisans başvurusu yapmam gerekiyor.gerekli olan şartlar sağlandı.sadece internet üzerinden belgeleri yükleyip başvurmam lazım.Ama nasıl yapacağımı bilmiyorum.yardımcı olursanız sevinirim.Bir de önce tesise kendimi çevre görevlisi olarak atamam gerekiyormuş, nasıl yapılıyor? bakanlığın sitesindeki yardım bölümleri açılmıyor.Bilgisi olan varsa yardımcı olsun lütfen.
  4. Gfb alma süreci

Herkese selamlar. Bir Hazır beton tesisinin yada herhangi bir işletmenin gfb alma süreci ne kadar süredir? bu işte yeniyim bilgi almak istiyorum.
  5. Atıksu arıtma tesisi devreye alımı

Arkadaşlar merhaba, bir atıksu arıtma tesisi nasıl devreye alınır? neler yapmam, nasıl bir yol izlemem gerekir? tesiste su akış sıralamasına göre, atıksu toplama çukuru,kum yağ sıyırıcı, dengeleme havuzu, anoksik tank, havalandırma havuzu ve en son mbr ünitesi bulunmaktadır. bu konu ile ilgili yardımcı olabilirseniz sevinirim. şimdiden teşekkürler.