Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Arıtma tesislerinin denetimi

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında Saygı Keser tarafından paylaşıldı.

1. Saygı Keser

Saygı Keser CMNet Üyesi

Arkadaşlar danışmanlık kapsamında arıtma tesislerinin denetimi sırasında nelere dikkat etmek gereklidir örnek bir checklist varmıdır elinizde...
    Herkese iyi çalışmalar...

Arıtma tesislerinin denetimi konusuna benzer içeriklerimiz
  1. su arıtma tesislerinin klorlama işlemleri ve reaksiyonların gösterilmesi

MERHABA Lise 3. sınıfa gidiyorum.. çevre mühendisi olmak istiyorum.. Çevre mühendisliğine olan ilgim nedeniyle bu sene dönem ödevimi kimya dersinden aldım.. ödev konum ise su arıtma tesislerinin incelenerek klorlama işlemleri ve reaksiyonların gösterilmesi... biraz araştırma yaptım ama çok yetersiz ... bana yardımcı olursanız ve çevre mühendisliği konusunda da bilgi verirseniz sevinirim......
  2. Su arıtma tesislerinin İNCELENEREK klorlama işlemleri ve reaksiyonların gösterilmesi.

Lütfen Bu konuda yardımcı olabilirmisniz ="Su arıtma tesislerinin İNCELENEREK klorlama işlemleri ve reaksiyonların gösterilmesi."
  3. Su arıtma tesislerinin incelenerek klorlama işleminin anlatılması

10. sınıf Kimya yıllık ödevim yardım edebilirmisiniz.?
  4. Yürürlükte Atıksu arıtma tesislerinin teşvik tedbirlerinden faydalanmasında uyulacak usul ve esaslara dair yöne

[COLOR=#1c283d]ÇEVRE KANUNUNUN 29 UNCU MADDESİ UYARINCA ATIKSU ARITMA TESİSLERİNİN TEŞVİK TEDBİRLERİNDEN FAYDALANMASINDA UYULACAK USUL VE ESASLARA DAİR YÖNETMELİK [COLOR=#1c283d]Resmi Gazete Tarihi: 01.10.2010 Resmi Gazete Sayısı: 27716 [COLOR=#1c283d] [COLOR=#1c283d]Amaç: [COLOR=#1c283d]Bu Yönetmeliğin amacı, alıcı ortamın su kalitesinin yükseltilmesi için alıcı ortama...